Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mégsem vagyok terhes? Ultrahang

Mégsem vagyok terhes? Ultrahang

Figyelt kérdés
MA voltam dokinál elvileg 5hét 3 naposvagyok már extra erős pozi tesztjeim vannak,de a doki nem látott még petezsákot sem,sem méhen kivül sem méhen belül. méhnyálkahártya 11 mm. szerintetek akkor nincs baba? vagy volt más is igy hogy később látszott? azt tudom hogy a fogantatás júni 3.án volt akkor volt ovulációm.nagyon elvagyok keseredve :(
2017. jún. 28. 18:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Még ne legyél. 5.h3n semmi nem látszott nekem sem az eg világon. 13mm nyh. Két kis folt. De azt mondta valszleg csak valami árnyék.

6h.1nap petezsak. 7.h4.n szívhang. 30hkm. Szorítok.

2017. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
de nekem még foltot sem :( azt mondta talán ez lesz itt majd a petezsák mutatott valamit,de azt mondta ez még nagyon kicsi 2 mm valami...
2017. jún. 28. 18:28
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
Na, ezert nem kell orvoshoz rohangalni a 7-8. het elott.
2017. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
jó nem én találtam ki hogy most menjek. a saját dokim adott mostanra időpontot... nagyon megnyugtattál köszi :/ igyis sík ideg vagyok
2017. jún. 28. 18:44
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

nem tudhatod miért ment el

ha két méhen kívülid lett vna előtte, egy petevezetőd lenne egy petefészekkel te se mennél el? csak mellékesen kérdem. mindenki magának kell, hogy ezt megítélje

2017. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%

Endometriozisom, sargadinnye nagysagu miomam, petefeszek cisztaim, egy mukodo petevezetekem van. Tobb muteten vagyok tul. Versenyzunk, vagy mi?

Annyit irtam, hogy 7-8. het elott SEMMIT nem latni, ezert felesleges menni. Most kellett ez a stressz a kerdezonek ?

Amikor a stressz korai szakaszban vetelest is okozhat ?

2017. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
Én sem mentem volna a 6.-7. hét előtt... Pedig volt már két vetélésem, de teljesen felesleges.. Ha a doki semmit nem lát, akkor meg idegeskedhetem végig az egész hetet. Azzal jobb senkinek sem lesz.
2017. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Azért a korán felfedezett méhen kívüli nagyon hasznos lehet, szóval szerintem ne bántsuk egymást azzal, hogy ki mikor megy dokihoz. Csak ne idegeskedj. 5 heresen legtöbbeknek már látszódik egy kis petezsák, de nem ok az aggodalomra, ha még nem látszik. 1 hét múlva már látni kéne valamit. Ha erős pozi a teszted, akkor terhes vagy, ott kell lenni valahol! Vagy kéne nézni BHCG-t vérvételen... Kitartás! Tudom milyen rossz a várakozás.
2017. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%
kösz h kinullaztal azert mert fel petefeszkem van egy petevezetővel, remélem büszke vagy és boldog.
2017. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem tudom ki pontozgat le de fejezze be!!! nekem minden válasz hasznos és köszönöm hogy válaszoltatok. erősebb a tesztemen a tesztcsík mint a kontroll. holnap hcg vérvétel és pénteken lesz eredmény
2017. jún. 28. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!