Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hamarosan elmegyek táppénzre,7...

Hamarosan elmegyek táppénzre,7 hónapos terhesen. Járni fog szülésig az étkezési jegy?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy munkahelye válogatja, de kíváncsi vagyok, hogy mostanában ez hogy működik.
2010. máj. 20. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
jól írtad,munkahelye válogatja.nálunk 30 napot meghaladó táppénz esetén nem járt.
2010. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A mi munkahelyünkön járna, szerintem ez nem munkahelyfüggő, mert ha táppénzen vagy, akkor is van munkaviszonyod. Persze gondolhatom, rosszul.
2010. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia.Sajnos nálunk nem jár táppénz esetén.:(milyen munkahelyen dolgozol?
2010. máj. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az étkezési jegy akkor jár, ha legalább egy napot dolgoztál az adott hónapban. Ha egy hónapban nincsen béred, csak ellátásod, akkor nem jár.
2010. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy egy magáncégnél vagyok, felnőttképzésben dolgozom.
2010. máj. 20. 10:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvileg onnantól kezdve,h tartós TP-re kerülsz,nem jár semmilyen külön juttatás.(se kajajegy,se egészségpénztári hozzájárulás stb.)

Én is csak a táppénzt kapom,bár én egy multinál dolgozom.

Érdeklődd meg a személyzetiseteknél.


Boldog babavárást:-)


40 hetes km

2010. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvileg, ha a munkáltató úgy dönt, akkor adhat, akár még a szülési szabadság idejére is...de mivel ez nem kötelezően adandó, csak adható juttatás, ezért tényleg attól függ, hogy az adott cégnél/munkáltatónál mi a szokás, tehát ha akarják, adják, ha nem, akkor sem szólhat az ember semmit sajnos...hacsak nincs külön belefoglalva a munkaszerződésbe ezzel kapcsolatban semmi.

2010. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én júliusban szülök, június végéig szabadságon leszek majd táppénzen a szülésig utána TGYÁS. Én a cafeteriában üdülésit kértem és most májusban az egészet megkapom, mivel a TGYÁS végéig (mivel ez szülési szabadság jár) a GYED alatt már fizetési nélküli szabadság van arra már semmilyen jóindulat mellett sem jár. A GYED-ig ahogy már írták a munkáltató döntése, na de nem hasraütésszerűen dönthet, hanem ezt le kellett szabályozni a cafeteria vagy a munkaügyi szabályzatban és eszerint járni el, minden munkavállalóval szemben azonos szabályok szerint.

(esélyegyenlőség)


31 hetes km

2010. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egy biztosítónál dolgoztam,fél évkor jöttem el,és a cafeteria rendszerben igényelt pl.üdülési csekket is vissza kellett adnom,kajajegy sem járt már.Szerintem is munkahelye válogatja,nálunk ez volt,semmi nem járt.
2010. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia akkor egy ellen példa.7 hét óta táppénzen vagyok kapom a kaja jegyet megkaptam az üdülésit is.Akkor ezek szerint jó helyen dolgozom.Amúgy egy gyárban dolgozom.
2010. máj. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!