Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti ereztetek valamit?

Ti ereztetek valamit?

Figyelt kérdés

7.dpo estejen vagyok egesznap remeg az alhasam olyan furcsa, pár mp ig tart azután abbahagyja es pár perc múltán újra kezdi. Volt egy vetelesem, amikor angyalkánkkal teherbe estem nem volt ilyen. Akkor 10.dpon bizsergett mintha pillangók lennének bennem


Tudom hulyeseg ez a kerdes felve is teszem fel , ismerem ezt az oldalt. De hatha vkinek volt ilyen. Majdnem olyan mintha tikkelne a méhem és sok kremes folyasom van delitan ota , ez amigy betegséget is jelezhet?


A cicim erzkeny de az kb mindog ilyenkor kezdodik csak most sokkal kevesbe faj.:/ amikor sikerult először, akk már ovu utan 7-9 nappal hozzá sem lehetett erni.

11-12 dpon lehet h tesztelek egyet.:)

Nagyon lazan vettem eddig a nyar miatt. Folyton uton vagyunk. Méhek, szbadidoben medence es napozas meg fagyizas, sport párommal és nagy kajálások. De ma este magányomban kicsit elkezdtem agyalni. Megneztsm pontosan hol tart a ciklusom es ugye beindult a mókuskerék


Koszi


2017. jún. 29. 23:52
 1/6 A kérdező kommentje:

Mindig hisztiztek h zavar benneteket a tesztes kerdesek tömkelege megis azokon van 20 komment mig az en 2 kerdesemen 0!

Ezekutan biztos leoltom azt aki nyafog..

2017. jún. 30. 12:17
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi kulonoset nem ereztem, de amugy egy tanacs: ne agyalj. Barmibe bele lehet magyarazni barmit, ezert feleslegesen gyotrod magad, es ezt tenyleg a legnagyobb joindulattal irom Neked. Es ne tesztelj, csak a nemvart napjan leghamarabb, mert felesleges hamarabb.
2017. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Irtam h nem agyalok sosem.. egyszer azert csak szabad. De lehet nem olvastad vegig. Eleget figyeltem mar magam es unom. Csak vannak feltuno dolgok , amiket akkoris eszrevesz az ember ha nem figyeli.:) tesztelek, mert ha pozi akkor emelunk a progin :)
2017. jún. 30. 15:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt h koszonom a valaszod,nem vettem rossznéven kedves vagy☺
2017. jún. 30. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer lehet, persze, meg hat nehez ugye elkerulni, mert akarva akaratlan figyeled magad. Teszteltel? Drukkolok nagyon, hogy osszejojjon minel hamarabb.
2017. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Holnap fogok. Koszi😊
2017. júl. 3. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!