Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttől éreztétek a...

Hanyadik héttől éreztétek a magzat mozgását?

Figyelt kérdés
17+5 hetes terhes vagyok de még mindig nem érzek semmilyen bizsergést. Ez normális? Már a család mindig kérdezgeti hogy érzem e már mert hogy ilyenkor sokan szokták.. Volt már olyan hogy mintha a baba mozogna de kb 3 naponta egyszer ha érzem. A másik hogy a hasam eléggé eldeformálódott. A bal oldalt van egy kis pukli szerű ott nyomást is érzek a hasamba. Azt mondják biztos ott fekszik a baba. Tényleg azért lehet? Bocsi a sok kérdésért :)

2017. ápr. 13. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:

17.héten egyszer, mintha.

Igazaból az egyértelmű mozgásokat a 21.héten :)

2017. ápr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
16 hetes kortól de 20-22 hetes korig is normális. Te lehet már a babát érzed, az első hetek persze nem olyan egyértelműek, én egyértelmű bökdösést inkább olyan 18-20 hetes kor körül kezdtem érezni. Igen, valószínűleg a "pukli" is a baba, olyankor épp ott van.
2017. ápr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia én kb 16,5-17 hetesen éreztem egyértelműen a picikém, rugását meg ki szokta nyomni magát jobb vagy baloldalon. Azóta minden nap érzem, most 19hetesek vagyunk. Első baba lesz.

Az a kis pukli a picikéd lesz.:)

A védőnőm szerint függ a Kismama alakjától is, h ki mikor érzi. Nem kell megilyedni, h ha nem érzed még van helye még bőven mozgolódni. Nekem azt mondta a védőnő, h csak 20.hétnél fogom érezni.. Hát erre erősen rácáfoltam. :) a környezetemben van még egy kismama aki 3héttel idősebb nálunk és nem nagyon érzi még. Ez teljesen egyén függő. :)

2017. ápr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18 hetesen éreztem először, ami olyan volt mintha, ekkor még nem voltam biztos benne, a 19-20. hétre lett egyértelmű. Nyugi még időben vagy. :)
2017. ápr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17 +4 vagyok. En sem erzem. :) azért minden este varom. A védőnő azt mondta ha hanyatt fekszem ellazulok egyszer csak eszre fogom venni. :) nekem kislany lesz, lehet csak lusta mint az anyja..
2017. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En 1-2szer mar a 14 heten is mintha ereztem volna, de akkor meg nem megtem volna ra megeskudni (most mar tudom, hogy mar az is o volt), utana 2-3 hetig semmi, aztan a 18. heten kezdett el egyertelmubben mocorogni, mar naponta tobbszor is erzem, de csak finoman. De amugy 1. elso babat kesobb erzed. 2. Az orvos azt mondta, hogy a 20-22ik het is lehet akar, mire elkezdi az ember erezni. Peldaul ha elulso fali a lepenyed, akkor az felfoghatja a kis mozgolodasait. 3. Sokan mondjak, hogy fekve erzik a mozgast, de en peldaul legtobbszor ulve szoktam, biztos a baba helyezkedese miatt.
2017. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!