Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoptatós párna mennyire...

Szoptatós párna mennyire szükséges és hasznos? Mellszívóból a kézi vagy az elektromos a jobb?

Figyelt kérdés
Hol lehet jó áron venni?
2017. júl. 3. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Nekem a szoptatós párna nem jött be, mert gyöngyös volt és nagyon hangos. Minden apró mozdulatra zajt csapott és nem tudott nyugodtan feküdni benne a babám. De biztosan van más típus is.

Amúgy egészen kis babáknál hasznos, mert sokkal kényelmesebben fekszik előtted, magasabban mint az öledben, így nem kell "felemelned" feltartanod a cicidhez.


Szoptatós párna később: A fiamnak épp mozgásfejlődési lehetőséget ad :D Fél éves és a párna mellett (földön) áll térdre. Eddig sehol se csinálta, de erre rá tud mászni és elkezdett a felkapaszkodáshoz gyakorolni :D Hasznos így is!


Mellszívóból én az AVENT kézit használtam, nekem abszolút bevált. Az elektromos annyival lehet kényelmesebb, hogy nem te pumpálsz, szabad a kezed. De azt nem használtam, arról majd ír más. De amúgy az AVENT termékek nagyon jók. Tej tartó poharuk is van, amit később sétához gyümölcs, kölesgolyó (stb.) tárolására is tudsz használni :)

2017. júl. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Én nagyon szerettem a szoptatós párnát. Sokáig használtuk, most 9hónapos, de nagyon szeret még fetrengeni rajta. Volt, hogy a látogatóknak is oda adtam és úgy fogták a babát.

Mellszívóból én egy kézi Medelát használtam. Nagyon jó volt, könnyű volt vele fejni.

Nekem mind a kettő nagyon hasznos volt!

2017. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

örülök, h feltetted ezt a kérdést, én is kérdezgettem ez ügyben az elmúlt napokban.

a mellszívós kérdésre, nekem is az avent kézit ajánlották, nem saját tapasztalat, de egy bnőm nekem azt mondta az elektromos kellemetlen érzés volt neki. biztos embere válogatja. Majd most en is kiprobalom.

A szopipárnát vateráról tudod olcsón beszerezni, van tönkölyös, golyós, vatelines töltet.

a golyós hangos a vatelines meleg, mert műszál a tönkölyös nehéz.. :) ember legyen a talpán aki tud választani. Én nekem nem a nagy melegbe kellett, így a vatelines mellett döntöttünk. Nem mellekesen aludni is jobb vele amíg kismama vagy.

2017. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Szoptatós párnánk nem volt, mellszívó pedig Avent elektromos volt. Nagyon szerettem, kényelmes, nekem nem fájt, több tejet szívott, mint a kézi. Szerintem a mellszívó vásárlással várj, míg megszületik a baba. Ha csam egy-két alkalommal lesz rá szükséged, mert pl.feszít a melled és a baba nem szívta ki, bőven elég a kézi. De ha napi 7-8 alkalommal kell fejned, mint nekem, akkor az elektroks egy áldás. 3 hétig én is kézit használtam (Mam márkájút), de nagyon fájt tőle a kezem.
2017. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Nekem megtette a sima nagypárna is. Kényelmes volt a fiamnak, és nekem is szoptatáskor.


Mellszívó nekem kézi volt, azt mondják abból az Avent a legjobb.

2017. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Szoptatáshoz egy nagy szoptatós macipárnám van, kényelmes, bevált.

Én 3 hónapig fejtem éjjel-nappal, tommee tippee elektromos mellszivom volt. Még voltam vele elégedve. Ahogy már írták, várd meg, mennyire lesz rá szükséged, és utána vedd meg. Az én babám alig tudott szopni, üvegből is kapott anyatejet, ezért fejtem állandóan. Aztán ráállt a csak szopcsira, csökkentettem, majd el is hagytam a fejést.

Nézd ki a boltban, melyik tetszik, kézi is és gépi is, így a férjed is meg tudja venni, ha már a kórházban kellene, és beviszi neked.

2017. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!