Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentkeztek nektek az...

Mikor jelentkeztek nektek az első tünetek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 4. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14. dpo-n hányinger a boltban egy-két erősebb illatú ételtől.
2017. júl. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5 hetesen enyhe hanyinger most 7 hetes vagyok egyre rosszabb.
2017. júl. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A II. trimeszter végefelé
2017. júl. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem várt menstruáció előtt 4 nappal hasszúrkálás, hasmenés, derékfajdalom, "mindjárt megjön" érzés.
2017. júl. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

5 nappal nem várt előtt gyomorégéshez hasonló érzés alhasban.

4 nappal nem várt előtt már megszédültem kaja után és elkezdett furán fájni a hasam, úgy mint mielőtt megjön, csak nem egész alhasban, hanem inkább a méhem körül.

3 nappal nem várt előtt meg már émelyegtem egész nap ami meg is maradt úgy 10-11. hétig :)

2017. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ertem. Koszonom.


Páromnak csak ma van a nemvárt, mar 5 napja pozitív a terhességi tesztje.

De ma már hányással kezdte a napot, 3 napja hasmenése van és fájdogálnak a petefészkei. Meg máskor éjjeli bagoly de tegnap mar fel 9 kor elment furdeni azután meg lefekudt aludni.


Nem koraiak ezek? Noveremnek már 6-7 hetesen voltak ilyesmi dolgai , amikor már dobogott a baba szíve

2017. júl. 4. 10:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más, máskor jönnek tünetek, van akinek nincsen kb. semmi tünete amúgy. Nem kell emiatt aggódni.
2017. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok, az elején gyakran pisiltem, most meg fáradékony vagyok és nehezen férek el a hasamtól. Ennyi. :)
2017. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Iszonyatos mellfeszülés volt nálam az első tünet, amikor meg kellett volna jönnie előtte már 2-3 nappal. Tesztelni akkor még nem teszteltem, mert máskor is volt hasonló és sokszor csalódtam már, így 2 nappal azután teszteltem először miután meg kellett volna jönnie, addigra egyértelmű erős pozi tesztem lett.

A második tünet 5 hetesen jött ki, ami kb 3-4 napig állt fent, a hirtelen álmosság, és délelőttönként enyhén mintha émelyegtem volna, de ez is kb fél óráig tartott és elmúlt. Most vagyok 6 hetes, és az enyhe mellfeszülésen és a hasszurkálásokon kívül nincs más tünetem egyelőre.

2017. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszonjuk a valaszaitokat.:) ezekszerint egyenfuggo
2017. júl. 4. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!