Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van más is, aki kikészül a...

Van más is, aki kikészül a védőnőtől? Lehet valahogy védőnőt váltani?

Figyelt kérdés
Annyira tudálékos, okoskodó, hogy egyszerűen kiborulok tőle. Felülbírálja a nőgyógyászt, beszól, osztogat, áááá, megbolondulok tőle.
2017. júl. 4. 10:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Az enyém se piskóta. A szemembe hazudott legutóbb. Meg elég sok butaságot mond.

Az én taktikám, hogy mosolygok, helyeslek és mikor kilépek az ajtón el is felejtem a hülyeségeit. A nőgyógyászomban megbízok, rá hallgatok, tőle kérdezek.

2017. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ma reggel voltam nála, nem tudtam pisilni. Erre kiültetett, hogy nem megyek el addig, amíg nem pisilek. 1,5 óra múlva hívott vissza. Komolyan azon a ponton voltam, hogy otthagyom.
2017. júl. 4. 10:36
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
En 5 perc utan otthagytam volna. Mi jogon parancsol? Es te miert turod el ? Bocs, de te vagy a hibas , hogy hagyod magad.
2017. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Váltani nem tudsz,mert körzetileg vannak felosztva.De lemondani,lemondhatod.
2017. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nála volt a kiskönyvem és délután megyek nődokihoz, ezért nem mentem el.
2017. júl. 4. 11:19
 6/21 A kérdező kommentje:
És ha lemondom, megkapom az egyszeri anyasági támogatást? Bár már komolyan azon a ponton vagyok, inkább lemondok a támogatásról is, meg a védőnőről is.
2017. júl. 4. 11:19
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem zsarolhat, és nem tarthat vissza.

Vissza kellett volna kérned a kiskönyvet, és otthagyni.


Mivel nem vagy elég határozott, hagyod magad, persze, hogy ilyen zsarnokoskodó. És ha nem változtatsz, a szülés után rosszabb lesz.

Szóval ne hagyd magad!

2017. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

Most kell a sarkadra állnod és elkezdeni kiállni magadért és a babáért, különben a gyerek egész életében el lesztek taposva. Le van tojva a védőnő okoskodása és véleménye, te úgy csinálj mindent, ahogy te érzed, gondolod. Ha beszól, vagy hazugságon kapod, mondd el, hogy ez szerinted gáz. Ha annyira kiakaszt és felhúzod magad rajta, akkor mondd le a szolgálatot, mert csak feleslegesen stresszelsz rajta. Vizeletcsíkot tudsz venni, vérnyomásmérőt és mérleget is. Másra nem jó egyik sem.


Én is utáltam az eddigit, most költözünk, 2 hét múlva megyek az újhoz. Ha nem lesz jobb, mint a régi, szerintem én is lemondom, mert csak felesleges időveszteség.

2017. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Vigyél otthonról egy tiszta befőttes üvegben pisit, gyűjts mielőtt elindulsz.
2017. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Én is vittem mindig magammal. Lehet kapni a gyógyszertárban vizelettároló edényt.
2017. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!