Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megijesztett az orvos a...

Megijesztett az orvos a méretek alapján, megnéznétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Menstruáció szerint ma vagyok 6+1 hetes, ma voltam az első ultrahangon.

Sajnos az orvosom abszolút nem nyugtatott meg..

14 mm-es szabályos petezsák látható, benne sejthető szikhólyag, de embrió nem látható.

Szerinte lehet, hogy megszakítás lesz a vége, persze hozzá tette ne adjam fel a reményt, de teljesen el vagyok keseredve azóta.

Egy hét múlva kontroll, elmondása szerint, ha nem változik, műtét.


Tudna esetleg valaki tapasztalatot mondani nekem, hasonló méretekkel milyen kimenetelű volt a dolog?


Köszönöm szépen!


2017. júl. 5. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Miert lenne baj ezzel nem ertem?!

Szerintem hulye az orvosod! Nekem sem volt mèg ilyenkor elo embrio, es van sejtheto szikholyag, tehat lehet h par nap mulva mar lesz szikholyag, ami mar eleve jo jel! Egy het mulva menj vissza, de ne ehhez az orvoshoz!

2017. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Kicsit megnyugtattál, próbálok pozitív maradni..
2017. júl. 5. 21:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú a ciklusod? Én 32 napos ciklussal estem teherbe, menzesz szerint 7 hetes kor előtt pont emiatt nem is akartam dokihoz menni. Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy a méretek ilyen korai terhességnél annyira múlnak akár 1-2 napon is, sok orvos olyan méretet vár, ami csakis 28 napos ciklus mellett ha pont középidőben volt ovuláció, akkor jön ki. Első babámmal egyébként 6+1 hetesen 3 mm embrió volt és 13. ciklusnapon volt ovulációm, második babámmal 7 hetesen 3 mm embrió volt látható, hát vele 6+1 hetesen fix, hogy nem látszott volna még semmi. Pedig egészséges, minden oké, simán nem 14. napon fogant, hanem napokkal később. 28 napos ciklus mellett se lehet biztosra venni, hogy 14. napon fogant. Szóval ne ess kétségbe! Még lehet embrió!
2017. júl. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták függ a ciklusos hosszától. Pláne, hogy 6+1 az nagyon határeset az embrió meglétét illetően. Mivel embrió gyakorlatilag a 7. hét elejére kell, hogy kialakuljon, mert egy hét eltérés lehet...

35 napos ciklusnál már bőven egy héttel később van minden :)


Én mensi szerint 6+4-nél mentem dokihoz és 6+0 volt a babó 4 mm-es embrió... de már 5 nappal nem várt előtt voltak tüneteim, hiába 16. napon volt pé és 31 napos lett volna a ciklusom. Nálad ha csak 3 nappal kisebb a terhességed bőven lehet, hogy nem látott még semmit. Tényleg nagyon sokat számít az első 7 hétben még egy fél nap is :S


Szabályos petezsák és sejthető szikhólyag még bőven jó jel. főleg, ha 30 körüli ciklusnapokkal rendelkezel.


Minden jót és drukkolok, hogy csak a dokid legyen dilis :)

2017. júl. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, "sajnos" pontosan 28 naposak.. Azt mondta az orvos, az lehetséges, hogy sokáig vándorolt, később volt beagyazodas ezáltal kisebb...

Nem tudom mit számít, de a tesztem is kicsit később lett pozitív, mint első terhességemnél.

2017. júl. 6. 08:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ertem miert kellett lepontozni!!! Komolyan nem ertem az ilyen tuskokat!! (1.)
2017. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztalak le az biztos! Már megszoktam én is a válaszaimnál általában ez van. Ennyi öröm kijár...

Mindenkinek köszönöm a válaszokat, mind hasznos volt, remélem igazatok lesz!

2017. júl. 6. 12:08
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd magadra a lepontozást.. én is azt néztem miért lettél lepontozva... van akinek ez a hobbija, hogy minden kérdésnél lepontozgat... mivel ez ilyen nyilvános ezzel nem kell foglalkozni. Teljesen normális választ adtál szerintem a kérdező is tudja jól meg a normális emberek is :)


Szép napot :)

2017. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap volt szívhang, és 7 mm a babám 😊
2017. júl. 11. 08:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Na latod! :). Orulokneki! Boldog babavarast! :) (1.)
2017. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!