Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+4 hetes terhes vagyok. Ma...

5+4 hetes terhes vagyok. Ma voltam uh-on ahol 7mm-es petezsákot látott a doki, + a douglasban kis folyadékot. Aggódnom kell emiatt?

Figyelt kérdés
Legközelebb 3 hét múlva kell mennem. Légyszi írjon akivel hasonló volt, halálra aggódom magam.
2010. máj. 20. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam ugyan ez volt. (1 éves a kisfiam, nem volt gond)

Nem értem, miért aggódsz? Mondott valami nyugtalanítót a dokid?

2010. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Kérdeztem tőle h. lehet-e gond ebből, erre csak annyit mondott hogy majd kiderül. 2. baba, az elsőnél nem volt ilyen gond. Ezért ijedtem meg egy kicsit.
2010. máj. 21. 07:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Gratulálok! Pont ennyi idős vagyok én is ma! :-)

Szerintem nem kell aggódnod, hisz nagyon korán mentél .... az ideális időpont első UH-ra a 7.-8. hét, úgyhogy nem lesz ott semmi baj, hidd el!!! Én is majd csak kb. két hét múlva tervezem, hogy elmegyek! Itt 1-1 nap is óriási változást hozhat, lehet, ha 2 nap múlva megnézné mást látna (sőt biztos!). Kitartás! Pihenj sokat és örülj a babónak! :-)

2010. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, aranyos vagy..:) és gratulálok a babóhoz.

Akkor most egyszerre izgulhatunk. Ha van kedved írj privát üzit.

Még 1x köszi a bíztató sorokat.

K

2010. máj. 22. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:

sziasztok ez mit jelent szerintetek?uterus fa haránt:70mm

endometrium vastagság 8mm,douglasban kevés folyadék!ez mit jelent?

2011. okt. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!