Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor jelentkeztek az...

Nektek mikor jelentkeztek az elso tunetek?

Figyelt kérdés

Barmilyen tunet, akar olyan is , ami PMS !

Par napja teszteltem pozitívat


Érdekel ki h volt az elso hetekben


2017. júl. 8. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Pár nappal nemvárt után szinte egyszerre jött a mellfeszülés és az állandó álmosság, majd 6 hetesen az émelygés.


Második babámmal mellfeszülés nemvárt körül de itt néhány ciklusban volt PMS a mellfeszülés nekem. Álmosság és émelygés kb ugyanakkor jöttek, mint az első babámnál.

2017. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Első terhességemnél hatodik hétben émelygés, hányinger.

Második terhesség, most vagyok hat hetes, és ismét jelentkeztek az ismerős tünetek, csak most jóval intenzívebben.

Remélem most is csak pár hétig tart, mert már ki vagyok, és most a két és fél éves fiamról is gondoskodnom kell.

2017. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen kezdődött, a 24. héten is tart, de már enyhébb formában, mint a kezdeti 10-15 hétben.
2017. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 2. trimeszter végefelé, gyomorsav...
2017. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a válaszokat. Az normalis h alig par napja teszteltem, de picit mensi érzésem van néha? Meg szúr a hasam es mintha feszülne is
2017. júl. 9. 09:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a 6. héten teszteltem, és amint megtudtam, hogy terhes vagyok, egyből jöttek a tünetek, pedig addig nem éreztem semmit,nem is gondoltam, hogy tényleg terhes lehetek, mert már 4 éve nem jött össze, de azért ki akartam zárni, mielőtt orvoshoz megyek. Tényleg minden fejben dől el.:)
2017. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia. Azota 5+4 vagyok semmibaj nem volt eddig es hcg is szepen enelkedett múlthéten.:)

Ma doki...:|

2017. júl. 19. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!