Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azoknal akiknel a baba bekakil...

Babóca0129 kérdése:

Azoknal akiknel a baba bekakilt a magzatvizbe magukon milyen tunetek jelentkeztek, hogy valami nem volt jo es orvoshoz fordulta?

Figyelt kérdés
40.hkm
2014. jan. 31. 07:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem az első belekakilt, semmi jele nem volt, szülés közben derült ki, a magzatvíz nem volt színtelen. Semmi probléma nem volt, babám orrát-száját születése után rögtön kitisztogatták. Úgy tudom, azért probléma a kakis magzatvíz, mert a gyerek ha megszületett, első lélegzetvételnél belélegzi.
2014. jan. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
semmi tünet nem volt, csak a magzatvíz zöld színe szülés közben
2014. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nálam még a szülés reggelén nst után nézték nem volt kakis a magzatvíz. Este beindult a szülés, akkor a vizsgálatnál állapították meg h kakás. Egyébként nem volt belőle semmi probléma, annyit csináltak h megrepesztették a burkot.
2014. jan. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Azt nem tudhatod, nem érzed, de ne aggódj ilyenek miatt!


Én úgy vettem észre, hogy szivárgott a magzatvíz és pár óra után csúnya sárgás-zöldessé vált.

2014. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
járhat zöldes, kellemetlen szagú folyással - illetve nyilván nem folyás hanem a víz szivárog. De másból nem nagyon tudod észrevenni
2014. jan. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nàlam is szivàrgo magzatviz volt zavaros szìnű.Szülès előtt antibiotikumot kaptam....
2014. jan. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszolat. Felek kicsit, hogy esetleg ebbol majd problema lehet.
2014. jan. 31. 10:25
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!

40+4 hetesen eszeveszettül elkezdett forogni, gondolom megijedt, hogy megmozdult a bele. Következő naptól kezdve nem csuklott, ami feltűnt, mert naponta 5-6x csuklott. Ekkor fektettek be a kórházba, de magzatvizet nem tudtak nézni, mert zárt voltam. Mire kiderült, hogy bekakilt, már 4napja benne volt. Sürgősségi császár lett, ennek ellenére 9/10es apgarral született, egészségesen.

Kitartást és könnyű, gyors szülést kívánok!

2014. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Utolso, es miert lett surgossegi csaszar? Vagy kinyilt a korhazban a mehszaj es lattak, hogy meconiumos?

En is tulhordasban vagyok (megint, de az elsonel tiszta volt a viz szuleskor) es engem is izgat ez a tema, mert nalam is zart a mehszaj.

Mondjuk a dokim az elso gyereknel se nezte egyszer sem terminustullepes ellenere sem, hiaba volt nyitva.

2014. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen, aznap mikor indították volna a szülést nyitva volt a méhszáj és meg tudták nézni, és mondta a doki, hogy ez nagyon zöld és azonnal császár. Egyébként utólag visszagondolva UH-on olyannak láttam a magzatvizet, mintha tele lenne szösszel,zavaros volt, az már a kaki lehetett, de a doki nem figyelt erre.
2014. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!