Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlana nekem valaki terhessé...

Ajánlana nekem valaki terhességi csíkokra olyan krémet, olaját, ápolót, bármit ami használ, viszonylag gyorsan beszívódik és nem ragad?

Figyelt kérdés
Épp eleg melegem van most anélkül is, de sajnos oldalt már vannak csíkjaim. Most egy hete olajjal kenem es azóta ujabbak nem jottek ki, csak állandóan izzadok tole. 31h ikres km. :) (szóval meg van hova pocakosodnom..) Köszi.
2017. júl. 9. 10:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem a kencetol fugg, hogy kijonnek- e a csikok vagy nem. Kenhetsz ra akarmit.
2017. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ok de legalabb igy nem viszket. Ha ez számít.. :) szóval értem en, hogy ez genetika, olvastam en is, de valami?
2017. júl. 9. 11:01
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem nem kifejezetten erre valo dolog segitett. Hanem az a testápolo amit evek ota hasznalok. Nem ragad , nagyon gyorsan felszivodik es extrán regenerál+ hidratál.:)


Garnier piros tubusos testápolo Canadai formulával.:) 1600Ft a nagy flakon

2017. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Ismerem. Telen szoktam használni (az az illatmentes, ugye?) hnap veszek egy kicsit. Nyáron en annyira rühellem magamat kremezni, hogy max ilyen folyosabb higabb valamiket használok. :) de ha kell kell..
2017. júl. 9. 11:25
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én víz bázisú Nivea krémet használtam mindkét terhesség alatt. Elsőnél egy csíkom sem volt, a másodiknál sem volt vészes.
2017. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi. Amúgy sztetek ha ilyen feher csíkok lettek nekem (inkább a csipomon mint a hasamon) akkor abbol lesz a piros? Anyunak ilyenek vannak meg a nővéremnek is. (bar ok nem ikresek voltak, a nagymamam volt ikerterhes utoljara a csaladban, de sajnos ot mar nem tudom megkerdezni)


Azért bízom benne, h marad ez a feher "gyongyhazfenyes" es nem lesz vörös.

2017. júl. 9. 14:00
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én csak saját tapasztalatom tudom leírni. Elindultak a csíkok, hiába próbáltam ki vagy 10 féle krémet, szépen behálózták az egész hasam.

Idővel, ahogy húzódott vissza a pocak, szülés után telt az idő, halványabbak lettek, illetve össze húzódtak, de már egy életre viselem őket.

2017. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Elobb voros aztan feher en ugytudom. Vagy egybol feher. Nekem pl egybol feher volt.


Amugy igen arra a garnierre gondoltam.:)

2017. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azert ezek jo hirek. Azok a fehérek kicsit sem zavarnanak. A mellemen tinikorom ota vannak. Attól felek, hogy olyan melyvoros végig csikos lesz az egesz hasam. :s azt szeretnem megelőzni ha lehet, csak tenyleg olyan erzetet nyújt ez az olaj (rossmannos) mintha viasszal lennek leontve. Próbáltam testapolokat, doveot, (abbol valami vajas v olajos felet), babát, avonosat (A zabosat.. Talan meg ez volt a legjobb beszivodas tekinteteben). Most babakremet is vettem mar (najo.. A gyerekeknek.. De kipróbáltam) kentem posikremmel, aztan egyik nap zsirossal masik nap vizessel. Na de eddig ez csak a vicc kategória volt a hasnovekedes szempontjából.. Most par hete ugy elkezdtek noni a Törpilláink benn, hogy viszket es szó szerint feszül a borom. :)
2017. júl. 9. 14:25
 10/16 anonim ***** válasza:
Dm balea saját márkás 500 ml-es nagy tégelyes testápolóját használom és elmúlik a viszketés, hamar beszívódik. Ma vettem 600 ft-ért.
2017. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!