Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnáztatok koraterhesen? 4-5...

Barnáztatok koraterhesen? 4-5 hetesen pl?

Figyelt kérdés

9.dpon pozit teszteltem, azóta 2 napja késik is szép tesztjeim vannak bár 13.dpo óta nem teszteltem. Kellene?


A vetélesem is barnázassal kezdodott ugyanígy 4+nál hiába emeltuk akkor az utrot 3x1 re


Most emeltük, meg tobb magneziumot szedek.



Délelott 11 utan barnáztam nagyon halvanyan..de akkor is így indult. Fajdogál a hasam, es picit szedulok. De pihenek nem takaritok nem maszkalok. Orvoshoz úgy volt ,h 10nap mulva megyek, de ma estefele hív h mikor menjek. Nem kertem h nézzen meg,csak h írjon utrot de azt mondta azert ha ott vagyok már megnéz uhval

Amikor elozoleg babás voltam 4+3nál felritkulas latszott 5+4 nel 3mmes petezsák. Most ha egeszseges a terhesseg akk kell legyen mar pici petezsak? Azt olvastam h napi 1mmet nől a 4.betöltott héttől


Aggódom nagyon főleg h tudom mik az előzményeim és nemtudom mi a baj..:(


2017. júl. 9. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek barnazas ellenere is megmarad (baratnom), valakinek verzes lesz a barnazasbol (nekem) es elvetel.

Sajnos ez annyira embrio-fuggo hogy masok tapasztalata nem szamit.

2017. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazad van, tényleg nem számit masok tapasztalata.:(


Nekem a multkor veteles lett belole , eloszor ver aztan elment a baba, mert elhalt !

2017. júl. 9. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 4+3 nál semmit sem látott az ég világon.

Rá másfél hétre is csak petezsákot szikhólyaggal.

Persze ha az orvos ultrahanghoz ragaszkodik nincs ezzel gond, csak még véletlenül se törj le, ha nem lát semmit még!

2017. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. Nem aggodok amig nem barnazok ujra, ha legalabb felritkulást lát már picit nyugisabb leszek. Sokat nem varok. Ha nem lenne sok elozmenyem akkor szívem szerint 7.hét előtt nem mennék
2017. júl. 9. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
első terhességemnél barnáztam,azt hittem meg fog jönni de elmult,nem is gondoltam arra hogy terhes vagyok mert első probálkozos honapunk volt az.igy nem is teszteltem még akkor,dokihoz se mentem,majd mikor egy hét után nem jött meg rendesen és a barnázás is elmult 2 nap alatt akkor teszteltem és pozitiv lett,azota 9 éves lesz lassan a nagyfiam.
2017. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!