Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szaunázás és wellness használa...

Szaunázás és wellness használat koraterhesen? Ha nem történt vetélés más baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
2-3 nappal a várható menzes előtti wellnessezés történt. Majd nem jött meg. Szóval terhesen voltam szaunázni többször is. Nem volt nyilván vetélés, de egyéb baj pl lehetséges pl fejlődésben emiatt? Orvoshoz még korai lenne menni nem?

2017. jan. 16. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj nem lehet. Igen, vetelesi kockázat van, de az nyilván esetedben nem következett be.

Orvoshoz ráérsz menni kb 2 hét múlva.

2017. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én simán szaunáztam (finnben szeánszok, infra), dézsáztam, futottam télen is terhesen még az elején.
2017. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!
2017. jan. 16. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Koraterhességben "mindent vagy semmit" alapon megy a dolog: vagy elhal a magzat, vagy nem lesz semmi baja.

Nálad az utóbbi, szerencsére.

2017. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet már semmi baj. Több hetes/hónapos terhesen se biztos, hogy baj lenne, csak senki nem mer kockáztatni. A meleg vérbőséget okoz, amitől lehet vetélés. Mást nem okoz.


Ha jól értem, most nem jött meg. Ha netán nem marad meg a baba, az se a szaunázás miatt lesz szerintem.

2017. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2017. jan. 16. 16:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy gratulálok a csöppséghez.:)

#2 vagyok.

2017. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!