Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciki lenne szerintetek ha...

Ciki lenne szerintetek ha rajtam és a férjemen kívül anyukám is velünk jönne a 4D ultrahangra?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk, nagyon szeretne jönni, de azt mondja, hogy mit szólnának, ha hárman oda mennénk? De szerintem nem mi lennénk az elsők. Vagy de?
2017. júl. 9. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menjen nyugodtan- ha titeket nem zavar.
2017. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne ciki? Semmi ciki nincs ebben. Ahol mi voltunk, négy szék volt berakva, bár nem vittem négy embert, csak ketten mentünk. Ha hasi az uh, és nem sürget az orvos, oda is be lehet hívni más családtagot.
2017. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem ciki, de én biztos nem vinném. Ennyi erővel anyós is jöhetne és bár szeretem őt, de fura lenne. Otthon megnézheti a dvd-t mindenki.
2017. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

:) oo nekem felváltva jon anyu, anyós a sima magandokis vizsgálatokra :) a dokit nem zavarja, megcsinalja a vizsgálatot ha van valami es utana sima hasi uh-ra bejon a mami. (épp mikor melyik..)

Az o idejukben állítólag ilyen nem volt szoval nekik óriási élmény (akárcsak nekünk) a dokit nem zavarja, rajtam van ruha :) tobbe nekem ettől nem kerül.. Mindenki boldog. Sztem tokjo h ennyire várjak az elso unokat en nekem meg eszembe sincs elrontani ezzel bárki kedvet.


Hja es nem :) sztem tökre nem ciki. Csodálatos pillanatokat szerzel majd édesanyádnak.

2017. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is azt mondom neki, hogy jöjjön nyugodtan, csak ő gondol ilyenekre. Nálunk is első unoka, teljesen oda vannak, mert ahogy te is írtad kedves 4. válaszoló, az ő idejükben ilyen nem volt és minden egyes ultrahang kép és DVD egy élmény nekik.
2017. júl. 9. 20:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én mit szóljak én vittem anyóst is ? :D

Nagyon jó a kapcsolatom mindkettővel, fiatalos nagymamák, de hatalmas élmény volt nekik a babamozi, sőt anyum egészségügyis így sok orvosi vizsgálatra ő vitt be a kórházba.

Ebbe semmi ciki nincs, nem is lepődtek meg a szonográfusok se.

2017. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi második gyereknél úgy vonultunk be babamozizni, hogy vittük a nagyobbik gyereket és az apukámat, aki figyelt a kétévesre, mikor megunta, szóval 3 felnőtt és egy gyerek, nem hinném, hogy gáz volt, apukámnak is élmény volt, jó, hogy ott volt, főként, mert hirtelen meghalt a pocaklakó születése után alig 2 hónappal :-(
2017. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem Anyu kísérte el 4Dre mert a Férjem sajnos nem tudott eljönni :(

Először furi volt,aztán láttam mennyire élvezi,hisz tényleg az Ő idejükben nem volt ilyen.

Sima vizsgálatra nem engedném higy eljöjjön illetve nem is jönne el!

2017. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, mi is hárman mentünk Anyuval :)
2017. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel őket és kérdezd meg, így anyukád is megnyugszik és szívesen elmegy veletek :)
2017. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!