Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktatok a magzatnak zenet...

Szoktatok a magzatnak zenet jatszani fullhalgaton?

Figyelt kérdés
Mikortol erdemes? Ilyen altato, nyugtato babazenere gondolok. Megnyugszik tole? Jó ez neki? Nem fel ? Mit tapasztaltotok?honnan tudom h nem tul hangos e?
2017. júl. 10. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert sokat alszanak (kell az idegrendszeri éréshez), a magzatvit vezetia hangot, es en is a nyugalmat szeretem. Plusz az anya hangja, a beszéd ritmusa is nekik zene. Az a decibel szerintem pont elég, közvetlen pocakra nem tennék semmit.
2017. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Halkan szoktam hangfalon komolyzenét hallgatni. Egyébként akkor amikor alapból fenn van. Pl.kaja utan. Babazenet nem. Az olyan bugyuta nekem.. Azt majd ha kinn lesz es bejon neki.
2017. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sosem csináltam. Inkább én hangfalon hallgattam, főleg olyan zenéket amiket én is szeretek. Nyugodt baba volt a pocakomban és én sem akartam zargatni a hirtelen hangokkal. Lehet épp alszik és akkor rányomom a fejhallgatót? Nem éreztem szükségét. Na meg könnyen hangossá is lehet azt tenni. Nem is gondolnád, hogy milyen hangerőt adhat át egy fejhallgató. Azt hiszed halk, de közben a babát zavarja. Okosan kell csinálni.


Ha mindenképp zenét szeretnél neki, akkor te énekelj, te dúdolj. Így a te hangod lesz fontos neki.

2017. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer kiprobaltam, de olyan szinten elkezdett mozogni, meg kinyomni magat, hogy biztos voltam benne, hogy zavarja. Pedig csak 17 hetes voltam meg.
2017. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen butaságokat honnan lehet begyűjteni? Nekem eszembe se jutott ilyen.
2017. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!