Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedés esetén, a wcn...

Székrekedés esetén, a wcn való erőlködés árthat a magzatnak?

Figyelt kérdés
15 hetes kismama
2017. febr. 14. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem árt neki, laevolac szirup jó rá, azt lehet terhesen is, mert csak tejfehérje a hatóanyaga.
2017. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
nem árt neki + igyál sok-sok folyadékot, nekem ez vált be
2017. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a rostos, teljes kiőrlésű ételek segítenek.
2017. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem Dr Steinberger aszalt szilvaleve segített. És igyál sok-sok folyadékot.
2017. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem árt neki, nekem már a terhesség elejétől brutális szorulásom van és semmi féle csodaszer nem segít rajta, se szirup, se rost, se lekvár, se meleg citromos víz, se utifűmaghély, se magnézium túladagolás, se napi 3 liter víz (és még sorolhatnám...). Sokat erőlködök és néha fél órát is malmozok a wc-n, de semmi gond nincs a babával.
2017. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönőm a válaszokat ❤
2017. febr. 14. 21:48
 7/8 gabriell88 ***** válasza:
Én úgy tudom, attól hamarabb kijön az aranyér. A dokim azt javasolta, hogy sok rostot egyek és csak akkor menjek erre ha tényleg kell. Heti 2x így tudok wcre menni.
2017. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem árt, nekem semmi nem segített. Volt, hogy egy óráig is próbálkoztam, hánytam is közben annyira borzasztó volt. A harmadik trimeszter volt a legszörnyűbb. Teljesen a hormonok okozták. Szilvalekvár, őszibarack vízzel, kovászos ubi lé mindent próbáltam ami normál esetben még a szuszt is kihajtja belőled, patikai ajánlások, népgyógyászat, de semmi. Mintha nem is csináltam volna semmit. Aztán szülés után pár nappal mintha mi sem történt volna visszaállt a régi rend.
2017. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!