Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szent Imrében szülész-nőgyógyá...

Szent Imrében szülész-nőgyógyászt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztünk Újbudára és szeretnék keresni itt egy jó orvost.

Olyan orvost keresek aki vállal szülést és akár magánban (akár sztk alapon) a gondozást is vállalja.

Ha valaki ismer olyat aki jó vagy neki bevált ossza meg velem :)


2017. júl. 12. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Urbán Márta, a kórházzal szemben van a magánrendelője. De előtte menj el hozzá egy rendelésre, mert nem mindenkinek jön be a stílusa. Viszont nagyon jó szakember.
2017. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyulasi Gábor, rendel sztk-ban is, és ott meg tudod nézni magadnak, hogy bejön-e a stilusa. Egy darabig jársz hozzá, aztán ha szimpi, felkéred, hogy vállalja el a szülésedet, akkor onnantól úgyis át invitál a magán rendelőjébe. Hány hetes vagy? Jó kis kórház ez a Szent Imre. Én 6 hetes terhes vagyok.
2017. júl. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Demeter Attila. Szulesz, nogyogyasz, sebesz, onkologus. Nagyon profi. Nagyon komplikalt szulesem volt, neki koszonhetjuk, hogy karosodas nelkul megusztuk.
2017. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Pohl Ákos, nekem is úgy ajánlották :)
2017. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

dr. Barna Balázs ha természetes szülés párti vagy. De lépj be facen a "Szent Imre kórházban szültem/szülök" csoportba, nagyon sok vélemény van különböző dokikról. Én is ott kerestem, illetve találtam meg ezt a dokit, es életem egyik legjobb döntése volt! :)

Nyulasival nekem például borzasztó a tapasztalatom, flegma, arrogáns ember, és a nemtörődöm stílusa miatt elment 2 éve a babàm. Csak mert épp vasárnap kerültem hozzá az ügyeletre, és 6-7 hetesen feleslegesnek tartotta felírni az utrogestant...

2017. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barna Balázs? Van Bálint Balázs és van Barna Péter. Nem kevered?
2017. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bálint Balázst akartam :D nem tudom hova tettem a fejemet, köszi hogy szóltál, fel sem tűnt!
2017. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit, igaz 7 éve szültem, de nem volt ismerős ez a név! :D
2017. júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!