Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájt nektek is az alhasatok...

Fájt nektek is az alhasatok terhesség alatt? Normális ez vagy orvoshoz kellene fordulni?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete fájdogál a hasam, mintha fel lennék fázva. Nem erősen, csak tompán és inkább akkor fáj jobban, ha járkálok. Ezen kívül semmi felfázásra utaló jel nincs. Nem szeretnék mindennel orvoshoz menni, ezért gondoltam hátha van valakinek tapasztalata ezügyben.

26 hkm


2017. júl. 16. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális :D

Nekem volt, hogy úgy fájt, azt hittem belehalok, de csak, ha álltam és mentem. Akkor ügyeletre is mentünk, de semmi nem volt.. Annyit mondott ezzel kapcsolatban a doki, hogy akkor lehet gond, ha minden pózban fáj erősen görcsöl nagyon, vagy vérzés van. Addig meg minden csak a terhesség "hibája".


Alhasi fájdalom jellemző, hiszen növöget a baba és egyre nehezebb a hasnak. Ennél már csak rosszabb lesz. De a kis csodáért kibírunk mindent :D Emeld egy kicsit a magnéziumot, lehetséges, hogy segít. Ezzel tényleg kár orvoshoz rohanni :)


Minden jót és kitartás!


38hkm

2017. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem már az első hetektől ilyen jellegű fájdalom van az alhasamban. Illetve nem fáj, csak kellemetlen. Valóban olyan mintha fel lennék fázva. Mondjuk azt is megfigyeltem hogy időszakos ez az érzés. 2-3 napig semmi, aztán 2-3 napig kellemetlen. Én megkérdeztem a doktornőmet, és ő is azt mondta hogy ez teljesen rendben van, növekszik a méh :)

21+1 hkm

2017. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat :)

Kellemes babavárást nektek :)

2017. júl. 16. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!