Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kényelmetlen ülni - miért?

Kényelmetlen ülni - miért?

Figyelt kérdés

Kicsit fura kérdés, de hátha van ötlet. 13 hetes vagyok, 8 órában dolgozom. Iszonyú kényelmetlen ülnöm, folyamatosan valamiféle nyomás érzés van ott, amin/ahol ülök. (NEM aranyér!)

Normális ez? Dokihoz jövőhéten megyek, véőnő szerint sétáljak többet, és szóljak róla a dokinak.

Elég kellemetlenül érzem magam, hogy 13 hetesen úgy érzem magam, mint egy 38 hetes, és nem tudom, mivel segíthetnék ezen :/ Ma hétfő van, és már de. 10-kor alig bírtam megmaradni a széken. Persze, fel-fel állok, de nem sétálok óránként 10 percet. Mi lehet ez?


2017. júl. 17. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt kb. 11-12hetesen kezdődött és amíg meg nem nőtt picit a baba 16 hét addig tartott, nagyon kellemetlen volt ülni. Mintha a punim felett 3cm-re csücsült volna.Es én is tanultam mellé gondolom, én konkrétan ki tudtam tapintani a méhem a hasamnal olyan vékony voltam, és icipici csipővel, lehet ez is közrejátszott. Én nem dolgoztam így sokat tudtam mozogni, a végén lefeküdtem az ágyra és simogattam a picit, hogy légyszi menj feljebb :) Ahogy nőt úgy megoldódott és már nem volt annyira lent. Tudom milyen. Kitartas, ha ettől van akkor el fog múlni. Azért egyeztess a dokiddal.
2017. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tágultam elnézést a hibákért.
2017. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Belso aranyer is letezik, ami kivulrol nem latszik, nem tapinthato, nem faj. Egyebkent nem tudom. Talan, ha pontosabban le tudnad irni, hogy hol faj, mi faj, hogy faj. Ez egy anonim oldal, nem kell szegyenloskodni. A gat, a huvelybemenet, a farpofaid, stb, mi faj?
2017. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

amin ülök, minden. olyan érzés, mintha a méhem nyomná magát lefelé :D ami hülyeség, csak hogy le tudjam írni.

fenék, gát.. folyamatos nyomó érzés.

2017. júl. 17. 14:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig nem hulyeseg... valoszinuleg pontosan ezert faj. Valtozik a tested, a szerveid helyzete, a mehed tagul... ez jarhat fajdalommal. Ugyanugy mint pl a menzesz, van aki meg sem erzi, van aki meg fetreng a fajdalomtol es injekcioert jar az ugyeletre, annxira szenved tole.
2017. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azért fura, bár tudom, minden terhesség más, mert egy ikerterhességen már túl vagyok, ott semmi nem volt :)
2017. júl. 17. 14:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Ki tudja, lehet pont azért fáj, mert már túl vagy egy megterhelő ikerterhességen. A dokival megnézetném rendesen a méhszájat, bírja-e úgy ahogy kell a terhelést.
2017. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem első terhességem van most és a 16. hét körül.. kb.. párszor volt ilyen fura nyomó érzésem. Ijesztő és szörnyű volt, mert nem mondanám, hogy úgy fájt, szúrt, nyomott vagy iylesmi, de mintha lenne ott valami benn a hüvelyemben és nyomna. Nos.. a sztori vége az lett, hogy nekem kinyílt a méhszájam de, hogy ennek a két dolognak volt-e egymáshoz köze vagy sem.. azt nem tudom sőt a doki sem.

Mindenesetre hetekig így éreztem, a méhszáj dolog meg a 20. héten derült ki, mert nem mentem orvoshoz mert "úgy" nem fájt.

Azóta a folyamat hálistennek stagnál és már csak pár hetem van, de valszleg ha akkor előbb kiderül nem kell kb. 15 hetet végigfetrengenem. :S


Én a helyedben megnézetném.

2017. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mindenképp mondom neki jövőhéten, sajnos addig szabin van. védőnővel beszéltem megint, azt mondta ő is, említsem meg, ha meg rosszabb vagy más társul mellé, akkor természetesen ügyelet.
2017. júl. 17. 16:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Magnéziumot azt szerintem nyugodtan bevehetsz.

Az a helyzet, hogy nekem a 19. héttől volt keményedés is ha jól emlékszem. Áh katasztrófa volt nekem az a pár hét, csak úgy jöttek mentek az események. Jobbulást.

2017. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!