Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszalagok nyúlása járhat...

Méhszalagok nyúlása járhat ennyire erös fájdalmakkal?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint 1 hete kezdödött,éjszaka annyira erössen elkezdtem görcsölni,hogy párom bevitt à sürgösségire.Egy szülésen már túl vagyok ahol több mint fél napot vajúdtam,de az nem volt semmi ehhez a fájdalomhoz képest...sírtam,ordítottam.3 fajta fájdalomcsillapitót is adtak.2 éjszakát és 1 napot benttartottak,ezalatt hihetetlenül sok vizsgálat,vérvétel,ultrahang stb után azt mondták hogy mindent rendben,ezek "csak" à szalagok.Itthon pihennem kell,de nem is tudnék mást mivel úgy fáj a jobb oldalam,hogy meggörnyedve jutok el az ágytól a wc-ig...mostmár izomláz szerü erös görcs a jobb oldalamon,és nem csillapodik,pedig fájdalomcsillapítòt kell szednem,ami semmit sem ér.Mikor erössen elkezd görcsölni levegöt is alig tudok venni,ordìtanék.Ehhez még totális étvágytalanság jár.

Járt már valaki úgy?

2 hét múlva kell mennem ellenörzésre,de addig megörülök...ez már úgy marad a végéig?

36 jetés kismama



2017. júl. 18. 08:54
 1/10 A kérdező kommentje:
*36 hetes kismama
2017. júl. 18. 08:55
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem a méhszalagok nyúlása.

Én 2 terhességen vagyok túl,egyszer sem tapasztaltam ilyen fájdalmat.

Max esetleg mèg a méhszalagok gyulladására tudnék gondolni,bár fogalmam sincs hogy ilyen létezik e,ill. hogy milyen erős fájdalommal jár. 😕

2017. júl. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Belgyógyászatilag is kivizsgáltak? Ha az előző császár volt, esetleg az is lehet, hogy valami összenövés mozdult arrébb...
2017. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én 35 hetes vagyok. Néha nekem is van izomlázhoz hasonló érzésem de egyáltalán nem mondanám fájdalmasnak inkább csak kellemetlen.


Szerintem nem feltétlen normális az a fájdalom amit érzel. Kitartás, már nincs sok hátra! :)

2017. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugy tudom azoknak okoz ilyen erös fàjdalmat akiknek kerek méhszalagjuk van.
2017. júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem császároztak,az elsö problémamentes terhesség volt,pozitív élményekkel.

Mindent kivizsgáltak és rendben találtak,ezért nem is értem,mert nagyon szenvedek.

Ma felhívom dokim,mert nem birom már...

2017. júl. 18. 09:16
 7/10 A kérdező kommentje:
5# pont erröl olvastam az elöbb,a kerek méhszalagról,de semmi bövebb infóm nincs róla...
2017. júl. 18. 09:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm hasonlóan járt, most is kórházban van elvileg az epéje a probléma.
2017. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen fájdalmaim, de nem folyamatosan, hanem amikor beszúrt, akkor nem bírtam megmozdulni, szinte teljes képszakadás volt, de 2-3 perc múlva elmúlt. Ez naponta többször előjött. Egyébként engem is vizsgáltak, de nem találtak semmi. Egy szülésznő barátnőm is a kerek méhszalagok említette. Kitartást!
2017. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket.Felhívtam dokim,aki beküldött a sürgösségire azonnali ellenörzésre.Picimmel minden rendben,minimálisan nyitva vagyok,sok kisebb méhösszehúzódással,de azt mondták evvel még akár túl is hordhatom,nem kell aggódni.Minden eredményem jó,viszont van egy kis gyulladás ami ha 2 nap múlva megemelkedik jönnek a további kivizsgálások,és akkor már vakbelet is ellenöriznek.Szóval 2 nap múlva megint korház...
2017. júl. 18. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!