Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn leszünk 36 hetesek, kb...

Hétfőn leszünk 36 hetesek, kb egy hete mindennap nyilalást érzek a hüvelyembe elég sűrűn, ha sokat sétálok elkezd fájni a combom belső fele is izomlázszerűen. Ez normális?

Figyelt kérdés
Ez még nem jelenti azt, hogy hamarosan eljött az idő, ugye?
2008. okt. 18. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia !


A baba nehezedik rá. Nekem is volt. Normális.


7hetes baba anyukája

2008. okt. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!!!Ez attol van,hogy a baba helyeszkedik és nyom egy ideget,és igen csak közzel van a szülés attol is lehet főleg ha már vannak joslo fájásaid is.Nekem is szokot lenni ,ez mind attol van. Tágulsz te is .Ne aggodj legalább hamarabb tul leszünk rajta.38 hetes kismama addig is pihenj sokat!!!!Jo babo várást!!!!
2008. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Jóslófájásaim még nincsenek szerencsére.:) Szeretném ha legalább még 2 hetet bent maradna a kislányom.:) Hétfőn megyek a dokihoz akkor azért nála is rákérdezek majd.

2008. okt. 18. 16:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez teljesen normális, nekem is így volt. Mára voltam kiírva, de úgy néz ki túlhordom a picuromat. Mára már elmúlt ez az érzés, de elég fájdalmas és kellemetlen volt. A vége felé abbamaradt.

Boldog babavárást!

2008. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!