Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most normális? Már alig...

Ez most normális? Már alig bírok menni, annyira fáj a belső combomnál. De konkrétan nem tudom mi. Valakinek hasonló? Itt lehet a szülés ideje?

Figyelt kérdés
37-38 hetes vagyok.
2010. febr. 17. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is. Én 32 hetes vagyok.

Az előzőnél is volt ilyen, a baba súlya nehezdik ránk és furakodik lefelé, miközben tágul a medence, "csúsznak szét a csontok".

A szülés jelének én venném.

2010. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom Nektek konkrétan hol, de nekem közvetlenül a bal combtőmnél, ahol a nunival összekapcsolódik.......ott fáj nagyon. Alig bírok megfordulni, felállni. Aztán ha "bejáratódik" kicsit enyhül a fájdalom.

Akkor ez azért van, mert a Kislányom nyom valami ideget?

34. hetes kismama

2010. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van hasonló, 37 hetes vagyok, kb 3 hete érzem. Nekem nem állandóan, csak olyankor mikor a baba nagy bulikat tart a pocimban. A dokim azt mondta ilyenkor ez már normális:) Szépen lassan vándorol lefelé.
2010. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ezzel én is így vagyok. Nekem kb olyan érzés, mintha meghúzódott vagy megrándult volna. Nektek is hasonló, vagy én másra gondolok? Ha az, akkor nekem még nem korai? Én még csak 27 hetes vagyok.
2010. febr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!