Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hetes kismama vagyok,4...

Bajoskaa kérdése:

25hetes kismama vagyok,4 napja folyamatosan kemény a hasam és feszül. Mi lehet az oka? Vagy baj van?

Figyelt kérdés
Dokinál nem tudok beszélni mert nyaral. Ha így marad mit tegyek?

2017. júl. 21. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szedj magnéziumot. (nekem erre 3*2szem magnézium citrat lett felírva)

Masreszt 25hetesen en elmennek vele az ügyeletre. (mondjuk ugy inkabb, hogy elmentem es csináltak nst-t es adta a fent említett gyógyszert a dokim, es megvizsgálták es szigorú fekvessel nem lett bajom ezidaig de nem mindenkinek ilyen jo a sztorija főleg ha a kemenyedesre kinyílik a méhszáj is, mint nalam)

34hkm.

2017. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
22. Héttől keményedik a hasam, elég durván. Ahogy előttem is írták: vizsgálat - minimum egy méhszáj állapot - Mg 3x2 ( nekem plusz éjszaka is még 1) és sok sok pihenés. Egy hónappal korábban el kellett jönnöm munkából a tervezettnél. De persze inkább ez mint egy koraszülés. Most 30 hetes vagyok, vannak jobb és vannak rosszabb napok. Nekem a méhszáj nem nyílik, szerencsére. A szülésznőm szerint lehet csak a szalagjaim nyúlnak nehezebben.
2017. júl. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!