Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen normális ez a...

23 hetesen normális ez a feszülés?

Figyelt kérdés
23 hetes kismama vagyok,és ha elfekszem érzem,hogy ott a szemérem csontom,vagy az mögött belül valami nagyon feszül,húzódik,sokszor aludni sem tudok tőle,annyira kellemetlen,de pontosan nem tudom meg mondani,hogy mim fáj,de már párnákat rakok a térdem közé,talán az valamicskét enyhít rajta. :( már attól félek,hogy nehogy a méhszájam kezdjen el kinyílni,mert eddig semmi de semmi bajom nem volt,most meg egyre többször érzek kellemetlen húzódást,feszülést,fájdalmat nap közben is,de ez amit irtam jellegzetesen akkor jelentkezik mikor lefekszem este.orvoshoz majd csak augusztus 16-án kell mennem.
2017. júl. 22. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egyszer éreztem eddig fájdalmat szeméremcsontnál. Nekem séta közben jelentkezett. Felhivtam a dokim, azt mondta szedjek kicsit több magnéziumot, és ha nem múlik akkor pihenjek most már. Én is 16-án megyek csak kontrollra, így a munkát inkább már abbahagytam. Most 28+5 hetes vagyok. Telefonon azért érdemes megkerdezni az orvosod, ha ilyen gyakran fáj.
2017. júl. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!