Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez a sok puffadás...

Normális ez a sok puffadás vagy mi? 21hkm

Figyelt kérdés

Szinte mindennap elő jön. Akkora lesz a hasam mint egy nagy lufi és feszül, kellemetlen rossz érzés! Van h alig eszem, vagy csak szenyot és mégis... Ez mitől van?

Mit szedjek h ez ne legyen?

Köszönöm a tanácsokat :)



2015. dec. 2. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Reggelizel? Ha nem, először ezzel próbálkozz. Nem kell sok, csak valami legyen.
2015. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen reggelizem, ezt a lépést sosem hagyom ki. (meg igényli is a szervezetem)
2015. dec. 2. 21:56
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt el olvastam és ebből kettőre tudok gondolni.

1. Stressz

2. Cukor betegség

Valószínűleg túl sok cukrot, édeset viszek be a szervezetembe. Reggeli általában mézes tea, és szörpöt iszok mióta terhes vagyok (ez miatt nagyon haragszom magamra) mert évek óta csak vizet ittam, hébe-hóba gyümölcslét. De ez most nem megy :(

Szóval marad a 1,5-2L szörp :/ De ezt is jól fel hígítom vízzel h csak kevéske íze legyen.

2015. dec. 2. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy csak simán mert terhes vagy? :D

Én végig puffadtam! Alul-fölül jöttek a gázok. Ha nem otthon voltam próbáltam moderálni magam, attól meg szélgörcsöm lett. Van aki jobban puffad a terhesség alatt, van aki nem. Én még mindig puffadok, jött hozzá még a gyomorégés, gyomorsav, reflux.... Tenni nem tudsz ellene semmit )legalábbis nekem nem használt semmi). Ez ki kell bírni.


37 hkm

2015. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális mert lassabb az emésztés terhesen. Ez pedig okoz puffadást. Nálam is végig volt olyan gázképződés, hogy napi szintén szégyelltem magam miatta.
2015. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Helló, én nem értek hozzá, de nem tudom, nekem egyszer volt olyan, talán ilyen allergiás cucc volt esetleg, még nincs gyerekem, és hogy hát multis briós után ettem ilyen kicsivel kisebb ilyen kereskedelmi egységből- lehet az is multi csak kisebb, nem tudom pontosan, most nem nézek utána, hogy teljesen konkrétan mit jelent- vett kenyeret, külön-külön egyiktől se szoktam felfúvódni, mikor véletlen olyan van itthon, de ami után megettem azt az egy szelet kenyeret, utána úgy felfúvódott a hasam, tök kemény lett, és órákig nem bírtam csak ülni. (A brióson látszódott, hogy rossz minőségű, csak ilyen briósnak szánt utánzat, mert se tapintásra, se ízre, se kinézetre , se súlyra, nem volt olyan, mint egy normális briós, amit jóízzel, szívesen enne meg az ember-amúgy mindkét pékárut anyum vette- ja és annak is meg a kenyérnek is volt valami adalékanyag-íze. És úgy látszik, ez a kettő a hasamban keveredve nem szerették egymást.
2015. dec. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!