Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg 7 heteben mit...

Terhesseg 7 heteben mit hasznalhatnek huvelygomba ellen? Canestent nem, mert ra van irva, hogy nem lehet.

Figyelt kérdés
Biztos hogy az, viszket, de orvoshoz menni nem tudok, holnap reggel indulok kulfoldre.
2010. ápr. 15. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, a Canesten jó erre, nekem is azt írt a nőgyágyászom, terhességem alatt. Canesten combi, csak annyi, hogy a tablettát 2 naponta használd, és nehasználd az applikátort.
2010. ápr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha kremmel bekenem az jo? Az van itthon.
2010. ápr. 15. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom,hogy Canestent lehet,nekem is azt ajánlotta a dokim.
2010. ápr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem elég, az csak a külső tünetekre jó, viszont ez (Canesten Combi) kiváltható recept nélkül, ha mást nem, keress egy ügyeletes gyógyszertárat, minél előbb ,mert terhesség alatt nem jó a fertőzés.
2010. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Canestent használtam én is, nekem az orvos írta fel. Lehet terhesség alatt is.
2010. ápr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is Canestent szedtem. De én csak a kúpot. Eddig 3-szor votl gombám, mindegyik alkalommal 2 doboz vényre kapható kúp, vagyis 12 db múlasztotta csak el.

A dokim ajánlotta, amikor 4 hetes voltam épp!

Ha olyan gyógyszert keresel, amit kifejezetten ajánlanak kismamáknak, ne hari, de nem fogsz találni. :))))

33 hetes km

2010. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én canesten kúpot használtam 8 hetesen. Az applikátort ne használd! Kicsit tartsd csap alá a kúpot és úgy helyezd fel.
2010. ápr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!