Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használ vagy van valakinek...

Használ vagy van valakinek Baba Star babakocsija?

Figyelt kérdés
ha ismeri valaki,írnátok véleményt róla?Nem találom sehol hogy teljesen vízszintesig dönthető e,mert újszülöttnek szeretném.Jó és rossz véleményt is nyugodtan írjatok,mert nem ismerem ezt a kocsit,de nagyon tetszik.Köszönöm!(29h)
2010. máj. 22. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vettem ilyen babakocsit, nálunk a bababoltban volt akció, így 64 ezer helyett 45 ezerért sikerült megvenni. Ahogy próbálgattam teljesen vízszintesig dönthető, nagy kerekei vannak az első bolygósítható. A tolókarja jól fogható, neoprém borítású, nagy gomb van rajta, amit ha megnyomsz egy mozdulattal átfordítható a másik oldalra. A tetején van kémlelőnyílás és zseb. A váza stabil, massziv. A tolókaron van a retesz amit ha megnyomsz két kézzel, (tehát véletlenül nem lehet) és előre tolsz összecsukható a babakocsi, és bepattintja magát, tehát visszafelé nem nyílik ki. A babahórdó karja átfordítható és székké alakítható. Nekem nagyon tetszik, praktikus jó minőségű és ár érték arányban rendkívül jó volt, főleg így akcióban.


32 hetes km

2010. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!