Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi visszér hogyan...

Terhességi visszér hogyan alakult a továbbiakban a szülés után hetekkel, hónapokkal később?

Figyelt kérdés
Terhességi visszerem volt, több ér a szemérem környékén illetve a lábamon is fájt illetve kidülledt. Természetesen voltam akkor szakrendelésen, kompresszós harisnyát is kellett hordanom. De ezek szülés után eltűntek, viszont most ismét kezdek érezni valamit, ha terhelem akkor fáj az a rész ahol volt a visszér, de maga az ér nem áll még ki (remélem nem is lesz) de aggaszt, hogy elmúlt és félek visszatér. Vagy ez csak azért van mert 1,5 hónapja szültem és várható hogy elmúlik ismét teljesen, mármint hogy nem fogom érezni sem? Szóval hogy ennek is kell egy kis idő míg helyre áll?
2017. júl. 24. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam terhes, de mondenhol olvasható,h szülés után visszahúzodik. Megszünik a súlyterhelés,de ami a legfontosabb helyreáll a hormonrdsz,ami a vénafal gyengülését okozza. Ez a legmérvadóbb.

Engem műtőttek, szóval küzdök velük. Ez alapján azt kell mondanom, h ahol már egyszer engedett a vénafal, az ott már egy gyenge pont marad.

Innentől kezdve minden lehetőt be kell építeni az életedbe, h erősítsd az érfalakat.

2017. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2017. aug. 14. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!