Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatokat szeretnék. A...

Tapasztalatokat szeretnék. A szeméremajkakon visszér? Nektek is van ilyen? Nekem estére iszonyatosan bedagad. Szülés után elmúlik?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!29 hetes kismama
2009. márc. 5. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Most én is arra gyanakszom, hogy ilyenem van. De nem vagyok benne biztos. Van rajta egy kis kidudorodás, ami hasonlít egy nagyobb pattanásra, csak épp nincs közepe. Nyomásra érzékeny, de egy két nap alatt elmúlik. Aztán volt már, hogy máshol jött elő. Neked is ilyen?
2009. márc. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a mellbimból mellett van, igaz már terhesség előtt is megvolt. Féltem, hogy a szoptatásnál gondot okoz, de nem , viszont nem is mult el. Hol erősebb, hol alig látszik...

Szeritnem mutasd meg a dokinak majd.

2009. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen sajnos ez nálam is tünet és az előző teheségemnél is kijött, nincs vele semmi teendőd és szülés után el fog múlni!

31-hetes kismama

2009. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!