Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki mostanában nem várja?

Van aki mostanában nem várja?

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Jaaaj, várom, nem várom. Ejtett az apuka....

Jelenleg átl. 26 naposak a ciklusaim, ma vagyok a 26.napon. Tegnap krémes folyás, előtte pár nappal pici rózsaszínes. Erős mindjárt megjön érzés, de eddig semmi. Szerinted

2017. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ejtett az apuka?

Lehet baba a dologba,de ha holnap se jön meg tesztelj!

Reggeli hődet méred?

2017. júl. 26. 09:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Holnapra nem várom... kissé fájdogálnak a mellbimbóim,de sajnos mensi előtt mindig így szokta.... tesztelni nem akarok még..sokat csalódtam az elmúlt 1 évben :(
2017. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát hogy mondjam, félreértettük egymás szándékait...:-( Én persze normális körülmények közt abszolút nem bánnám, sőt. Viszont nem szívesen nevelném fel apuka nélkül. Minden gyereknek joga van hozzá, hogy megkapja azt a törődést és biztonságot, amit egy komplett család nyújthat.

Még várok pár napot. De elég erős mindjárt megjön érzésem van, uh. szerintem nem vagyok babás.

Neked viszont nagyon szorítok, hogy teljesüljön a vágyad.

2017. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaaa, én ügye nem hőmérőzök.
2017. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló,sajnálom,és kívánom hogy úgy alakuljon ahogy azt te szeretnéd!

Én 1.-ére nem várom,de tünetek vannak bőven nálam is.

A mindjárt megjön érzés két esélyes sajnos. :(

Szorítok a 2.válaszólónak is,és írj mi újság!

Tüneteid vannak,aminek nem túlajdonítottál jelentőséget?

2017. júl. 26. 15:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok ? Nálatok mi újság? Nekem sajnos ma, két nap késéssel megjött és akármilyen is a körítés eléggé megvisel :-(
2017. júl. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem,még semmi jele hogy megakrna jönni,de ugye nekem még van időm sajnos.A őmet mérem az eddig jó,meg a mellem is egyre jobban fáj,de majd kiderül!

Sajnálom,hogy nem sikerült,de új hónap új esély!

2017. júl. 29. 12:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Szorítok :-) És te kedves második?
2017. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!