Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki mostanában nem várja...

Van aki mostanában nem várja a menstruációját?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Én mára nem vártam.Eddig semmi jele annak,hogy megakarna jönni.Remélem nem is fog,nagyon szeretném ha tényleg jönne a baby.Szívesen beszélgetnék olyanokkal,cserélnék tapasztalatot,osztanék meg gondolatot akik szintén mostanában nem várják.Mert néha jól jön pár kedves szó.

2013. márc. 12. 15:50
 1/7 Manoka003 ***** válasza:

én 14.-ére nem várom

első baba lenne nektek?

2013. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia!Nálunk a harmadik baba.Nálatok az első?
2013. márc. 12. 16:42
 3/7 Manoka003 ***** válasza:

nálunk első baba lenne ,remélem most sikerült :)

tesztet csináltál már, vagy még vársz vele?

2013. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegnapelött csináltam Predictor early-vel.Pozitívat mutatott.Viszont most itt sok rossz tapasztalatot olvastam ezzel a teszttel kapcsolatban és kissé elbizonytalanodtam.majd a hétvégén szeretnék tesztelni megint.Te csináltál már?
2013. márc. 12. 17:44
 5/7 Manoka003 ***** válasza:
még nem csináltam ,majd hétvégén ,nem szeretnék csalódni
2013. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És inkább kisfiút vagy kislányt szeretnétek?A lényeg hogy egészséges legyen de azért az emberben mindig ott motoszkál :)
2013. márc. 12. 19:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hány éves vagy?
2013. márc. 12. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!