Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lenne egy kerdesem az alabbi...

Tamara26 kérdése:

Lenne egy kerdesem az alabbi lelet mit is jelent?

Figyelt kérdés
Kolp:ep livid hammal fedett portio ep kulso genitaliak. Stvv: kp tag huvely puha portio zart mehszaj es nyakcsatorna lud tojasnyi gravid mobilis uterus szabad betapinthato kis medence persze nagyabol tudom h mi a helyzet terhesseg de a vegere azt irta az orvos h DG:grav s-5 es hat a ludtojas nagysag az nem nagyobb terhessegre kell h utaljon az utolso menszesz az junius 15 en volt a dr ur az biztos a terhessegbe de nem lehet h osze keverte egy cystaval??? Persze tuneteim annyi van h faj a mellen es a mehem korul neha fajdogal de csak enyhen eg a gyomrom hanyingerem nincs augusztus 4 en lesz uh valaszotokat elore is koszonom
2017. júl. 27. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, Tamara

Legközelebb kèrdezd meg az orvosod, mit is írt le.

5hetes terhes vagy, nem több

2017. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs uh keszulkje a dokinak ?
2017. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5 hetes terhes vagy, zárt méhszájjal, minden rendben. Kb ennyi
2017. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ biztos volt uh készüléke de nem használta kézzel vizsgált am nem tudom mert de vannak bennem félelmek mint pl hogy az uh majd nem lesz baba csak egy cyszta stb tudom h nem kéne ilyenekre gondolni nem is értem magam
2017. júl. 27. 16:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Kezzel vizsgalt ?? Ahhh kozepkorbol visszamarad orvos.
2017. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát az mar biztos:) nagyon idös a doki :( igy 4 ig meg orulok
2017. júl. 27. 16:43
 7/10 A kérdező kommentje:
Am ha kezzel vizsgalt lehetseges h cysta es nem baba?
2017. júl. 27. 16:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Tesztet nem csináltál? Ciszta a petefeszekben lenne, ő a MEH mereterol irt
2017. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elmennék egy magán dokihoz..a mai világban min. egy hüvelyi UH-ot kéne csinálni.
2017. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De csinaltam tesztet de egy hettel ezelott nagyon nagyon halvany + lett hat lehet az lesz h magan dokihoz megyek de oda meg kesobb jutnek el mint a 4.-e addig varnom kell de nagyon nehez remelem 4 en tenyleg baba lesz sziv hang is lesz es minden jo lesz
2017. júl. 27. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!