Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szül még Ausztriában 2017...

Ki szül még Ausztriában 2017 ben? Lenne pár kérdésem!

Figyelt kérdés

En a 22. Heten vagyok . Ki mikor es hol szül ?

Sok minden hiányos ...a doki alig vallaszol a kérdéseimre . Most 7 hetre rendelt vissza . Kozben látom hogy kellene legyen a 24. Heten cukor terhelés . Erre sem adott beutalót ! Adhat a házi doki is? Nekem csaszarom lesz egy gerincműtet meg előző hasi műtétek miatt. Ha valakinek van ezzel tapasztalata azt is nagyon szívesen veszem !

Köszönöm !


2017. ápr. 26. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom te honnan veszed hogy a németek nem foglalkoznak a beteggel!!!!DE IGEN!!! Milliószor elégedettebb vagyok mint a magyar orvosokkal,itt műtöttek nem is egyszer,most 24hetes terhes vagyok és egyetlen rossz szavam sincs!!! Na nem ugy mint magyarban (nem véletlenül írom kisbetűvel)

Kedves kérdező,ha van lehetőséged azonnal válts orvost!!!! Azonnal! Én nem Ausztriában vagyok hanem Németországban,de nekem 4hetente van uh ,teljeskörű tájékoztatás mindenről,épp tegnap volt cukor teszt,előtte minden vizsgálatot időben elvégeztek!Hanyag az orvosod,7 hét sok idő!Biztosan van másik orvos is :) nem csak magad miatt hanem a baba miatt is sürgősen hagyd ott azt a dokit

2017. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Ja,és eszedbe se jusson otthon szülni! Barbár pénzéhes orvosok és bunkó pökhendi ápolók között! (Tisztelet a kivételnek)
2017. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked a normalis választ utolsó ! Igazad lehet! En is ezen gondolkodom hogy váltok orvost mert et nem lehet normalis hogy ilyen sokára rendel vissza es nem válaszol a fontosabb kérdésekre sem .Raadasul magán rendelőjébe járok ... azert valasztottam őt mert ott főorvos ahol szülni szeretnek . Pont az volt a szempont hogy majd az ember több infohoz jut . Hanyadik héten vagy?
2017. ápr. 26. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!