Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi teszt délutáni...

Terhességi teszt délutáni vizeletből?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már több mint egy hete nem jött meg a menszeszem...


Tegnap reggel egy olcsóbb tesztet vettem ami elöször negativat majd 5 perc múlva pozitivat mutatott..

Most délután vettem egy Clear Blue tesztet ami azt mondja nem vagyok terhes..

Az lenne a baj hogy délután teszteltem ??



2017. júl. 27. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha kesobb fogant akk igen. Vártam vna reggelig a helyedben. Amúgy nekem 9dpon pozi lett a tesztem, de cb negativ volt ra 2 napra is. Aztán csak késés napjan lett az is pozi!!
2017. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Eddig x-epillel teszteltem csak, de az két napi késésé után délutániból is pozitívat mutatott.

Ha bizonytalan vagy, tesztelj reggeliből.

2017. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem azért, de ha már több mint egy hete késik, akkor a cb teszt már jelezte volna délutániból is a terhességet. Akkor is, ha később fogant. Egy hét az elég sok.


Nekem pl 4 nappal nem várt előtt esti tesztem lett halvány pozi... tudom mindenki más, de azért azt lehet tudni, hogy egy hetet csúszott e a peteérés :D


Én javaslom, hogy két nap múlva tesztelj mondjuk egy x-epillel. Ha az is negatív akkor irány a doki.

2017. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyszerű, olcsó tesztet vettem, talán x-epil volt, kettő darab volt benne pár száz forintért. Két nap késés után csináltam, azt is délután és egyértelműen pozitív lett. Azért másnap reggel megcsináltam a másikat és az szintén. Szóval szerintem délutániból is kimutatja a teszt, ha van baba, de lehet nem mindenkinél van úgy, mint nálam.
2017. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!