Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Délutáni érzékeny tesztem...

Délutáni érzékeny tesztem nagyon halvány, érdemes reggel megismételnem normál teszttel?

Figyelt kérdés

Már csak egy terhestesztem van és Karácsonyig nem is tudok venni másikat. Tegnap reggel a 25-ös teszt inkább szellemcsíkos volt, ma délután a 12-es teszt halvány rózsaszín.


Szerintetek a 25-ös teszt holnap reggel mutathat már biztosabbat? Az nagyon halványan is terhesség? 9. napon vagyok ovu óta. 3 nap múlva kellene megjönnie.


A Karácsonyi meglepetés miatt kapkodok csak, mert csak egy napig leszünk otthon, utána 1-2 hónapig nem látom a családot és erről jobb élőben beszélni szerintem, örülnének nagyon.



2014. dec. 22. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Hol laksz, hogy nem tudsz karacsonyig masik tesztet venni?? ne már, gyógyszertár minden faluban van, holnap még bőven nyitva lesz.
2014. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor 24-én reggel csináld meg azt az egy tesztet. Ha most halvány pozitívnak tűnik, akkor 24-én reggel már normálisan kéne látszódnia.


Szuper karácsonyi ajádnék lesz, jó az időzítés!! :)) Gratulálok!!:)

2014. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok károgni, de bejelenteni egy ilyen korai terhességet nagyon rizikós!

Persze szorítok, de a helyedben várnék.

2014. dec. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azért nem tudok másikat venni, mert egész nap úton vagyok és mire odaérek a nagyszülőkhöz, nem lesz nyitva a "falusi" gyógyszertár sem már, tuti.


Már van gyerekünk, nála is ilyen korán lett pozitív a teszt, csak nála a 25-ös, reggeliből. Őt a pozitív teszt után bejelentettük. Most nem tenném, de annyira adja magát Karácsonykor ez, nem fogom kibírni, hogy ne mondjuk el újra korán.


Holnap megismétlem a tesztet és ha egyértelmű, akkor elmondjuk.


Mindenkinek nagyon szép Karácsonyt kívánok!

2014. dec. 23. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!