Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elszámolták a terhességi...

Elszámolták a terhességi heteket? Tarkóredő mérés? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Amikor kiderült, hogy kismama vagyok, az első orvosi vizsgálaton azt mondták, hogy 8 hetes vagyok.

Ez alapján adtak időpontot a genetikai ultrahangra.

Én számolgattam itthon, és nem stimmeltek az adatok.

Beszéltem a védőnőmmel, ő azt mondta, ez miatt ne aggódjak, ha idősebb is a terhesség, attól az ultrahangon még mindent meg tudnak mérni.

Amikor is mentem a genetikai ultrahangra, az orvos mondta, hogy ez a baba nagyobb, ő már nem tudja megmérni a tarkóredőt...

Járt már valaki így, hogy nem tudtak tarkóredőt mérni a terhessége alatt?


2017. júl. 29. 07:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Mekkora volt a magzat?
2017. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A genetikai ultrahangon 14 hetesnek mondták és a crl 90mm
2017. júl. 29. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kicsúsztál a kombinált tesztből van más alternatíva. Nézz körül pl az Istenhegyin.
2017. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A védőnő meg mehet a kukába, keressen másik munkahelyet, mert ezt mindenkinek tudnia kell, a védőnőnek pláne, hogy ha a 12. heti uh-n nagyobb a baba, már késő, nem lehet tarkóredőt mérni!!!
2017. júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
87 mm-es ülőmagasságig lehet tarkóredőt mérni.
2017. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Marad a nipt teszt jo sok penzert
2017. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez eleg szomoru, hogy igy alakult....sajnos nem tudok okos lenni, en jartam a doki nyakara hogy nezze meg, nem biztam rajuk az idopontot, mert nekem is volt ismerosom, aki ugyanigy csuszott ki belole, de szerencsere egeszseges babajuk szuletett.


Prena teszt mar elerheto 75e Ft-tol, igaz ilyen aron csak down-ra ha jol tudom, a tobbi kromoszoma vizsgalat 170-180 kozott mozog .

A nifty is 180 koruli arkategoria.

2017. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ.

Hát... Nem is tudom honnan kaparjak össze hirtelen száz ezret egy ilyen vizsgálatra.

Most vettünk két hónapja házat, aminek a felújításába is bele kezdtünk...

2017. aug. 1. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!