Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetesen nincs szívhang,...

8hetesen nincs szívhang, lehet hogy nem elszamoltak?

Figyelt kérdés
Menstruáció május 4-én volt ovuláció május 17.-én együtt is voltunk többször is előtte is 2nappal utána is, és most babát várok elméletileg 8hetes vagyok azt mondta az orvos hogy nem lát szivhangot, hétfőn kell vissza menni volt már így valaki

2016. jún. 30. 12:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
8 betöltött hetesen nem volt szívhang, embrió viszont volt. 3 napnyi vérzéssel távozott, elvetéltem, nem kellett műteni.
2016. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ebből lehet nem lesz baba. 8 hetesen nagyon nem jo ha nincs szivhang. Nekem volt egy ilyen. Csak a petezsák nőtt. Végül 10 hetes lettem volna mikor elvetéltem. Az irvosod mit mondott?
2016. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit láttam a babát mutatta, meg azt hogy nem látja a szivhangot, azt mondta hogy hétfőn kiderul
2016. jún. 30. 12:49
 4/26 A kérdező kommentje:
Ja és a baba 15mm pete zsákon belül ezt látta
2016. jún. 30. 12:54
 5/26 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok hogy minden rendben legyen
2016. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha az embrió 15mm és nincs szivhang az nem valami biztato. De csodák vannak. Ne legyen igazunk.
2016. jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nálam úgy alakult, hogy menzi szerint 7 hetesen nem volt szívhang, 9 hetesen voltam ismét, akkor már volt.

Azóta kiderült, hogy valószínűleg két héttel idősebb a baba, mint amit számoltunk (ciklus legelején fogant). Így tulajdonképpen 8-9 hetesen még nálunk sem volt szívhang.


34 hkm

2016. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
51%

Sajnálom, el sem tudom képzelni milyen érzés lehet ez! És még hétfőig várni! :(

Nekem az első UH 7+3 hetesen volt, és nem csak láttuk, de hallottuk is a szívhangot. Ekkor volt 1,16 cm az embrió. Azt mondta a doki, hogy szerencsés vagyok, mert nagyon ritka hogy ilyen hamar hallani lehet.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2016. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hát nem várok hétfőig estére kaptam időpontot egy magán orvosnál és ő is meg nézi, mert a haziorvosonal is voltam és azt mondta ezzel nem szabad 3napig várni mert a méretek alapján jó minden azt mondja lehet csak a nőgyógyász nem látta jól, nagyon ideges vagyok mert nagyon szeretném a babát, főleg hogy még láttam is
2016. jún. 30. 14:20
 10/26 anonim ***** válasza:
Írd majd meg, mi volt!
2016. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!