Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen 2000 es méhszájal...

25 hetesen 2000 es méhszájal szex lehet még vagy mellőzni kell?

Figyelt kérdés

2017. júl. 29. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Az orvosodat kérdezd!
2017. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem azt mondta h rajtam áll, saját felelősségre mértékkel. De eddig se nagyon csináltuk talán kétszer egész terhesség alatt az elején. Szoval én már nemtudom...
2017. júl. 29. 09:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán orvost kellene váltani...
2017. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mellőzném.
2017. júl. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kismama voltam a kisfiammal, kezdettől fogva ennyi volt. Első baba volt, tehát még csak nem is többedik terhesség. Soha senki nem mondta, hogy ezzel mellőzni kéne a nemi életet. Sőt, amikor szültem, akkor is borzasztó nehezen tágultam, sőt, a méhszájnál is úgy kellett kézi módon segíteni, hogy minden teljes legyen.

A 2000-es méhszájérték, ha egyébként nincs semmi különösebb ok, akkor nem indok semmire. Ezzel simán lehet nemi életet élni. Nyilván nem véletlenül nem mondott semmit erre az orvos, mert egyébként teljesen rendben van nálad minden.

2017. júl. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se mondott semmit az orvos,de a védőnő igen.

Az orvosom csak annyit mondott ilyen értéknél,hogy pihenjek sokat.

2017. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
6 hónapos terhesen én már nem szexelnék.
2017. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát elég fura orvos, azért ő tudja ez mi, mit jelent és mit kell (vagy nem kell) csinálni, neki kéne megmondani, hogy lehet-e, nem az, hogy döntsd el te... Az enyém mindig mindent elmond, amit talál és mindig mindenhez hozzáteszi, ha olyan, hogy "ezzel nem kell foglalkozni, mindent lehet csinálni, ha majd nem lehet szólok". De ilyet, hogy döntsem el én magamnak mit csinálok. Hát fura...
2017. júl. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem amióta rákerül a papírra a méhszáj értékem, azóta 2000. Először a tizenvalahanyadik héten volt a kórlapomon, előtte nem nagyon adott az orvos, mert nem volt ott az asszisztensnő, ő meg szerintem lusta volt kórlapot gépelni meg nyomtatni, de feltételezem az enyém ilyen volt amióta nézi.


De nekem mindig csak annyit mond mikor kitapizza, hogy csodálatos meg tökéletes és teljesen zárt, mindent lehet csinálni, ha nem lehet, majd szól. Régebben néztem, hogy volt akinek mondták, hogy ez, hogy 2000 vagy 3000 valamilyen szinten alkati kérdés is.

2017. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!