Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok! Nemtudok...

37 hetes vagyok! Nemtudok róla hogy baj lenne a terhességemmel. C-2000. megengedett a szex? Vagy inkább ilyenkor már ne? vagy csak a behatolás nélküli együttlét? Vagy az orgazmus sem jó már ilyenkor?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért ne? Az csak akkor indítja be a szülést, ha már érett rá. A sperma érleli a méhszájat, az orgazmos méhösszehúzódást okoz.

Egyébként ha mégis beindulna, már nem is számítana koraszülöttnek.

A 2000, azaz 20 0 0 azt jelenti, 3 centi helyett már csak 2 centi (20 mm) a méhszáj hossza, azaz elkezdett rövidülni. Ez normális. A 0 és 0 azt jelenti, hogy a méhszáj teljesen (kívül, belül) zárva van.

2009. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem már kb. a 32. héttől fogva cx2000-t állapított meg a doki. Én rákérdeztem, ő meg kacsintott egyet, hogy nyugodtan használjuk ki az időt, nem lesz semmi probléma.
2009. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!