Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik a vége felé...

Kismamák, akik a vége felé jártok, hogy bírjátok ezt a hőséget? Vizesedtek ti is?

Figyelt kérdés

2017. aug. 2. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:

30 hetes vagyok. Vizesedni nem vizesedik a lábam, de a meleget nehezen viselem. 4. emeleten lakunk, rettentő hőség van. Pillanatnyilag 31,5 'C.

Nagyon várom már a végét, pedig hol van az még...

2017. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35.hétben vagyok, vizesedés hálistennek nincs, a meleget meg a ventillátor előtt elég jól tűröm szerencsére :)
2017. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

38 hetemet taposom,második baba egy örökmozgó 2 és fél éves mellett...naagyon türelmetlen vagyok már,és abban reménykedem hogy mostmár nem várat sokat magára a picurkám.Nehezen birom a höséget,csak reggel mozdulok ki és este séta.Nehezen jutok levegöhöz is,ami csak nehezíti à helyzetem,viszont nem vizesedek.

Te hogy birod?hány hetes terhes vagy?

2017. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is 35.hétben járok. Nem mondanám,hogy jól birom... Lábam 3szorosára nőt és napok óta nagyon fáj a fejem. Remélem nem tart sokáig ez a pokoli meleg mert azt érzem,hogy az utolsókat rugom :-(
2017. aug. 2. 18:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen. 35hetesek vagyunk. Vizesedik a lábam és a kezem, fáj eléggé. Semmi se jó senkit nem tudok elviselni magam körül mögött magamat sem. Szegény férjem. :) hála a jóistennek már mindene meg van a picinek, és ki van mosva vasalva. Ha most kellene elkezdenem ezeket csinálni akkor dunának mennék. :) kitartást mindenkinek!
2017. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

40+4 hetesek vagyunk :D XD Én már nagyon vízesedek, eddig eléggé megúsztam, talán 32. héttől volt picit bedagadva a bal lábam. Most pár napja viszont atomdurva, nagyon fáj bizsereg, semmi papucsba nem férek bele.


Fiúcskánk nem óhajt kijönni, holnap kórház, de tuti mezitláb kell majd mászkáljak xD


Első baba lesz és már nagyon izgulok és jó lenne, ha vége is lenne. Ez a meleg meg csak hab a tortán...


Kitartás mindenkinek, a görögdinnye nekem sztem sokat segített illetve a piros retek :) Tény a dinnyéből nem jó sokat enni a cukor tartalma miatt, de vízesedésre naponta egy kevéske csodákra képes :)


Jó egészséget és boldog babavárást mindenkinek :)

2017. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3x láb, napok óta fejfájás. Vérnyomást vizeletet mikor néztek kérdező? Tudom én, hogy havonta megy az ember a védőnőhöz és akkor megnézni, a preeclampsia nem várja meg a következő védőnői alkalmat.
2017. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Igaza van az utolsónap! Nehogy toxemias legyel! Elmennék egy vizeletre én is.
2017. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma voltam védőnőnél és a vérnyomásom is jó meg a vizelet is. Mondta,hogy sajnos ez a nagy melegtől van és sokat pihenjek... Hát pihenni nem igazán tudok mert éppen csinálják a központi fűtés szerelést és vár rám a nagytakarítás :-( aztán rendezzük be a szobát,hogy várjuk a babuci érkezését. Szoval csak abban reménykedem,hogy most már jön hamarosan a lehülés.
2017. aug. 3. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!