Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit okozhat, ha valaki mágnese...

Mit okozhat, ha valaki mágneses derékaljat használ terhesen?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg, hogy terhesen nem ellenjavallt. Kb. 10 éve ilyenen fekszek. Eszemben sem volt már. 27 hetes vagyok, most teljesen kétségbe estem. Mit tettem?😞😞😞

2017. aug. 3. 17:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Azt akartam írni, hogy ellenjavallt!!!
2017. aug. 3. 17:51
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább ne minket laikusokat kérdezz hívd a dokid!😯
2017. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmit nem fog okozni! Ne aggódj!
2017. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A doki a komplett mágnesterápiás humbukkban nem hisz. De! Én pont azért írtam ide, mert arra vagyok kíváncsi, hogy a laikusok mit hallottak, tudnak, tapasztaltak erről. Tisztában vagyok vele, hogy ez nem egyorvosi, tudományos oldal.
2017. aug. 3. 19:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És mégis ki nem javasolta? A mágnesnek semmilyen hatása nincs a babára, bár mondjuk szerintem rád sem volt soha, csak drágábban el lehet adni egy ilyen matracot.
2017. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3as! Köszönöm a választ!!😊
2017. aug. 3. 19:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Totál igazad van 5ös. Sztem sem volt rám hatása. 😊
2017. aug. 3. 19:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a mágnes téma, egy ideig ez volt a megoldás minden problémára.... ma azért nem ajánlják allitolag, mert megváltoztatja a vérben lévő vas polaritását! De ezt en is csak onnan tudom, hogy lattam azt aki hallotta, amikor mondtak!


Nem hiszem, hogy baja lenne a babanak, de inkabb mar ne használd! A gyarto koteles mindent ra irni, valószínű nincs veszelye... kicsit olyan erzesem van ezzel mint a tojassal es a tejjel... ne egyel tojast mert magas koleszterint okoz! Ne igyal tejet mert azt a kalciumot ami a tejben van nem tudja a szervezet hasznositani.... Hat igeb az elet karos az egeszsegre!:):)


Legy nyugodt, pihenj amennyit csak tudsz! Elvezd a varandossagot! :) Boldog babavarast!:):):)

2017. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, még annyit hozzátennék, hogy munkám során egy időben foglalkoztam mágnesekkel és mivel orvosi eszközben használtuk alaposan körüljártuk a hatását az emberre, de semmi tudományos eredményt nem találtunk, ami bizonyítaná, hogy élettani hatása van. Ez kb 5 éve volt.
2017. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát a biztonság kedvéért kivettem a derékaljat, de képzeljétek kipróbáltam egy egyszerű hűtőmágnessel kontaktba hozni a benne lévő mágnescsíkokat és semmi, de semmi erő nem volt közöttük!! Szóval a derékaljban lévő mágnescsíkok körül a mágneses térerő konvergál a 0-hoz. Nagyon hatásos lehet...😊 Egyébként anyukám vette...
2017. aug. 5. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!