Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Halott már valaki a...

Kismamák! Halott már valaki a SBS Forza Balance mágneses karkötőről? Terhesség alatt is lehet vajon viselni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha valaki már halott tőle, akkor ott nagy baj van -,-'
2011. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem miért lenne baj, első hozzászóló.

Nekem van ilyen karkötőm, nem mágneses, hanem hologramos, és használom is már több hónapja.

10hetes kismama vagyok.


Attól mert valaki nem használja, vagy nem hallott róla, és azt sem tudja mi az, arról inkább nem kéne véleményt formálni.....

2011. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A kérdezo azt kérdezte, hogy halott e a karkototol valaki,tehát meghalt e valaki.Gondolom az elso viccesen írta rá a választ.

Egyébként hallott e.

2011. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huu...bocs pedig jó helyesíró vagyok! Igen azt kérdeztem, hogy hallott-e és nem halott-e ! De kedves első válaszadó, ha megtanultál volna szöveget értelmezni, akkor leesett volna, hogy csupán egy helyesírási hibáról van szó és nem arról amire válaszoltál!
2011. júl. 15. 12:16
 5/6 anonim válasza:
Szia! Erről pontosan nem hallottam, de nekem van egy Dr Levin mágneses térd és csuklópántom, amit nem lehet hordani sajnos terhesség alatt, mivel befolyásolja a magzat fejlődését a mágnesesség. Emiatt én nem is hordom, pedig mostanában már jól jönne nagyon! Egy 34+3 hetes kismama
2011. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen??!! Kedves utolsó! És írd már le légyszíves, hogyan? Nagyon kíváncsi vagyok rá, mert akkor gyorsan elköltözöm a terhességem idejére a Föld nevű bolygóról, aminek mágneses tere van.
2017. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!