Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 és fél hónaposan keveset...

5 és fél hónaposan keveset érzem a magzatmozgást az baj?

Figyelt kérdés

Valamikor többször meg erőteljesebben érzem. De valamikor meg napokig alig, nagyon keveset.

Első baba és ezért még nem tudom annyira ezeket a dolgokat meg persze aggódósabb vagyok.


2017. aug. 4. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Ő is lustább néha, máskor meg aktívabb. Az a lényeg, hogy minden nap érezd őt egy párszor. Az én babám folyton aktív volt, és ha már egy órán belül nem mozgott aggódtam, úgyhogy megértelek :) de nyugi semmi baj. Lustizik ő is ilyen melegben.
2017. aug. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is voltak nyugodtabb időszakok. Főleg amikor már kezdett nőni. De aztán felélénkült. Lehet most épp nyugodtabb időszakban van. Olyasmije fejlődik vagy bármi. De persze ha egyszer sem érzed egy nap, akkor menj el védőnőhöz és hallgassatok be hozzá! Vagy doki!

Nekem is mondta a védőnő. Ha aggódnék, szóljak neki és meghallgatjuk merre jár. Megnyugodnál tőle te is szerintem.

2017. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tegnap pánikoltam be kicsit, mert alig mozgott valamit, de nekirontottam kólával, csokival, ledőltem, hogy akkor most csak rá figyelek és strigulázok, aztán 10 perc után abbahagytam, mert kb 30 moccanásnál tartottam. :D


Ma meg arra keltem, hogy szétrúgja a hasamat, és most először láttam is, hogy mozog a hasam. :) Próbálj valami cukros vagy koffeines dolgot enni/inni, figyelgesd, ha nem mozog, akkor pedig menj el dokihoz a biztonság kedvéért. :)

2017. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!