Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22. hét körüli kismamák,...

22. hét körüli kismamák, mennyit híztatok eddig?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
23+1 hetes vagyok ikrekkel, már 8 kilónál járok és sokallom... 😞 Valószínűleg a sok gyümölcs, mert amúgy nem eszem sokat.
2017. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62.5 kezdtem normál súllyal azóta 71 kg vagyok. 22 hetesen 68 kg voltam. 26 hkm
2017. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én 63-ról indultam, a sok hányás, és 1 trimeszteri rosszullét miatt lefogytam 59-re. Most 62-nél tartok, és mindenki piszkál hogy semmit nem híztam, csak a pocim gömbölyödik :( pláne apukám, meg nagymamám.... Folyamatosan azt hallgatom hogy biztos éhezik a baba odabent, meg hogy ne ilyenkor sanyargassam magam. Amit én persze tudok hogy nem így van, dehát nekik nem lehet megmagyarázni. Arról nem is beszélve hogy nagyon sokat eszem, nem tehetek róla hogy nem látszik rajtam :(
2017. aug. 4. 14:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a súlyod, csak egyél rendesen továbbra is, mint eddig.

24 hetesen tartok plusz 3 kilónál.

Fog nőni lassacskán a súlyod, most már gyorsan nő a magzatod ebben a korban.

2017. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

47 voltam 7 hetesen

12 hetre fogytama sok hanyas miatt 43 ra

Most 25 hetesen 4 naposan vagyok 48kg

2017. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

21 hetes vagyok, semmit nem hiztam meg szinten a sok a hanyas miatt, plusz verszegeny is lettem mar a 16

hetre, alig maradt meg bennem vmi.

A baba UH alapjan megis nagyobb, mint a kora es a dokim is azt mondta, hogy onmagaban nem gond, hogy nem hiztam, szoval en nem aggodok. Nekem a hasam sem no, semmi nem latszik meg joforman, pedig vekony vagyok. Engem is mindenki ellat az okos tanacsaival.

2017. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam lànyok. Nekem is mindig mondja a doki, hogy a baba súlya kicsivel mindig a határérték felett van, szóval valószínűleg nagy baba lesz, a család felőli megjegyzéseket pedig igyekszem elengedni a fülem mellett. Kellemes babavárást kívánok mindenkinek :)
2017. aug. 4. 15:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Fogytam 2 kilót. Babával együtt már többet is, hiszen ő is fél kg körül van, meg a magzatvíz, méhlepény, stb... Rengeteget eszem, egyszer sem hánytam, semmi bajom. :)


Szerintem egyszerűen most kezdenek rendbejönni az egyébként, terhesség előtt totál megzavarodott hormonjaim.

2017. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok. 50 kilóval kezdtem, majd a 9.hétig 47-re fogytam, kaptam gyógyszert,és már nem hánytam tovább. Most 58 kg vagyok, én kicsit sokallom, de a dokinőm azt mondta nem sok, mert elötte meg alultáplált voltam. Próbálok jobban figyelni, de ha valamit megkívánok akkor azt bűntudat nélkül megeszem 😁
2017. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24-et töltöm holnap, 0kg. Olyan 8-9 kiló plusszal kezdtem a terhességem, most fél-egy kilóval vagyok a kezdősúlyom alatt. Az orvosaim (kettő van) szerint az se baj, ha egy kilót sem hízok a végéig sem, mert tartalékosan indultam.
2017. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!