Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen normális a vizesedés?

31 hetesen normális a vizesedés?

Figyelt kérdés

Egy hete voltam az orvosomnál. Akkor nézett uhot is: méhlepény és Flow is rendben volt. A baba kicsit nagyobb, mint a kora. Ő is látta, hogy vizesedem, de nem foglalkozott különösebben vele. A kezem kismértékben, a lábam viszont kicsit jobban vizesedik. nem minden nap látszik, de pl tegnap és tegnapelőtt nagyon látszódott a lábamon. Ma is. Előtte viszont nem volt ilyen vészes. A vérnyomásomat megnéztem ma már kétszer is. Legutóbb,amikor voltam a védőnőnél (3. 5 hete) akkor nem volt fehérje a vizeletemben. Legközelebb szerdán megyek.

A nagy melegben fájt a fejem, szédültem és napi 1-2 alkalommal heves szívdobogás érzésem volt és szakadt rólam a víz, olyankor kicsit remegtem is. Ma is olyan kótyagos a fejem (ez lehet a hideg miatt van?)


Ezek alapján lehet toxémia vagy csak ez a nagyon szélsőséges időjárás teszi ezt a szervezetemmel?


Ő a harmadik babám. Az első kettőnél semmi toxémiás panaszom nem volt.


2017. aug. 7. 12:18
 1/4 A kérdező kommentje:
j az lemaradt, hogy a hasam viszket. Pici kiütések vannak rajta és iszonyatosan viszket. Mára már a kezemen és a lábamon is vannak helyenként ilyen pöttyök, amik viszketnek. Néha a kezem is zsibbad olyan apró pici, nagyon enyhe tűszúrás szerűen.
2017. aug. 7. 12:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, normális a vizesedés,van akinek előbb is. Én is 31 hetes vagyok pont, de még semmi ilyesmi nem volt.
2017. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A vizesedés normális,és,manapság már nem tekintik a,toxémia jelének, mert nem toxémiás nők is vizesednek, ami fontos a vérnyomás és a fehérje.
2017. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok a rosszulét nálam is ugyanúgy meg volt ebben az őrült melegben. Lehet a pöttyök és viszketés is a meleg miatt. Nekem a nyakam a vállam a mellkasom volt borzalmas, ma hogy hűvös van semmi bajom. Kicsit kótyagosabb a fejem, de ez ilyen front után meg sem lep.
2017. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!