Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez normális? Mi...

Szerintetek ez normális? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
33 hetes kismama vagyok.2napja észleltem hogy intenziven fáj a derekam...talán az mert egyébként behatárolni sem tudom csak érzem hogy nem jo.Nem eggyfolytában csak idöközönként...néha erösebben egészen a has tájékába nyilalva néha viszont alig érezhetöen.Hozzátenném hogy elég sok vizem is van,a lábaim is be vannak dagadva.Az eggyik mindig jobban mint a másik.Szerintetek jelenthet ez problémát?Lehet baj?

2014. júl. 10. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Első babával nekem is fájt a derekam, mert gyengék voltak deréktájon a gerinc körüli izmaim, de ez pihenésre elmúlt. Mindegyik gyerekkel voltak ilyen vizes - bedagadós napjaim, ilyenkor jobban oda kell figyelni a vérnyomásra, ezért a védőnőm gyakrabban mérte. Mivel mindig alacsony volt, és a vizelet gyorstesztek (amiket szintén gyakrabban csinált) negatívak voltak, végül azt mondta, nem baj. Nálad is ezeket kell figyelni, mert az esetek nagy részében nem jelent bajt, de terhességi mérgezés előjele is lehet. Az viszont látszik a vérnyomásból, meg hogy fehérje van a vizeletben.
2014. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

vagy a baba nyom valamit ami kisugárzik

vagy helytelen a testtartásod, sok kismama hátradőlve járkál, ez nem helyes, valamint lehajlások helyett is inkább leguggolni kell

2014. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!