Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hete múlt el a menstruáció...

Egy hete múlt el a menstruációm. De azóta is napok óta érzek görcsölést illetve tompa fájdalmat mint amit menstruáció előtt szoktam?

Figyelt kérdés
A melleim is feszülnek bár nem fájnak. A derekam viszont annál jobban ami szintén csak menstruáció előtt szokott jelentkezni nem utána. Orvoshoz csak két hét múlva tudok menni addig szabadságon van. Valaki esetleg ötlet mi lehet ez??

2017. aug. 8. 10:10
 1/4 anonim válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni sot en neha szedulok is melle. Nyugi szerintem semmi baj. De ha ugy erzed menny dokihoz
2017. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, az a fura hogy a menstruációm se úgy volt meg mint szokott hanem rövidebb ideig és kevesebb. Egy ismerősöm biztatására csináltam egy hcg tesztet de nagy bánatomra negatív..
2017. aug. 12. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen volt a menstruációd?

Csak azért mert pont így voltam 2 héttel ezelött,és furcsáltam hogy meg volt de még se,mert amikor tamponoztam elmúlt utána másnap megint volt és ez így ment 3 napig.Aztán utána már elkezdett fájni a derekam,fájnak a melleim és eszméletlen sokat tudok aludni!Ma reggel teszteltem ami halványan de pozitív lett.

2017. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is 3 napig tartott az első két nap erősebb volt de 3 nap már alig volt utána ez teljesen meg is szűnt.Most meg elmúlt a görcsölés de a derékfájás ugyanúgy megmaradt és még pluszban 2 napja megy a hasam is..
2017. aug. 16. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!