Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Több mint egy...

Lehetek terhes? Több mint egy hónapja terhes tüneteim vannak. Azóta most másodszor jött meg. De nem rendesen. Először múlt hóban élénk piros és tenyérnyi nagyságú alvadt vér reggel. Aztán egész nap csak kevés de sűrű piros pecsét.

Figyelt kérdés
Második nap semmi, kövi nap pár csepp barnàzás ès estére megszűnt. A ciklusom normális 21-24nap között van. 4-5 nap szoktam vérezni. Az első terhességemnél nem jött meg. De ma megint időre. De csak barna. Viszont nem pecsételő. Voltam orvosnàl nem tudott mit mondani. A teszt pedig nem volt értékelhető. Akkor most mire gondoljak? Lehetek tethes?

2012. jún. 18. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
uj teszt doki
2012. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hiába írod körül, mi azt nem tudhatjuk lehetsz-e terhes?

Csinálj új tesztet és ha pozi, doki.

2012. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szóval megjött. -1 pont arra, hogy nem vagy terhes.

A teszt nem értékelhető - ilyen nincs, csinálj másikat!

A doki nem tudott mondani semmit? - ilyen sincs. Valamit mondott. Muszáj neki.


Szerintem nem vagy terhes. A tüneteket bármi okozhatja. Nagy meleg, kevés folyadék. Terhestünet a mensi elmaradása, pozi teszt, orvosi megerősítés... a hányinger nem, ha erre gondolsz. Több, mint egy hónapos terhességet már kimutatnak a tesztek, akár du. is. Csinálj egyet és meglátod!

2012. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha tobb teszt is negativ,akkor tuti nem vagy terhes!
2012. jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsànat. Nem fogalmaztam teljesen jól. A helyzet az hogy nem csak az émelygés hanem gyakori pisilés hanem emlő nagyobbodás és érintésre fà a mellbimbóm és átlátszó váladék jön ki belőle. De tényleg lesz azért még egy teszt. Meg doki is. Csak félek mert voltam már terhes és akkor is ilyen tünetek voltak,de most nem vagyok niztos benne és lehet h vmi egészsègügyi dolog áll a dolgok mögött. Az orvos pedig ténylrg nem mondott semmit csak ráírta a leketre h méh kp nagyságú. Aztán leküldött urológushoz. Ott meg azt mondták h mégis nőgyógyászati a dolog. Aztán egy időre elegem lett belőlük. Most majd másik orvosjoz fogok menni. Azért köszönöm minden kedves válaszolónak!
2012. jún. 18. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!