Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenthet ez majd koraszülést?

Jelenthet ez majd koraszülést?

Figyelt kérdés
Az én kisbabám egész nap megállás nélkül mozog,viszont nem túlzok ha azt írom hogy néha már a sírás kerülget mert nagyon erősek a rúgásai. Tudom hogy kevés a helye már,viszont 34Hkm-ként azt olvastam hogy kevesebbet fog mozogni,nekem meg mindig többet. Sokat mozgok,sokat vagyok friss levegőn,a napokban pihenésre is sok időm van. Már nem tudom mi lenne a jó.

2017. aug. 8. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi koze hozza ...
2017. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen volt a terhesség végéig, még szüléskor is. 41 hetesen szültem.
2017. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és ha már jelentőséget keresel, akkor max annyit jelenthet, hogy igazi örökmozgód lesz születése után is. Legalább is az én fiam sosem volt az egy helyben fekvő baba, most másfél évesen meg pláne. 2es voltam
2017. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem számít semmit, az én lányom eleinte rengeteget rúgott, a 32. héttől keveset és koraszülött lett 36. héten, mellesleg semmi baja nem lett attól, h korábban jött. Már a 34. héten vagy, nem lehet már súlyosan koraszülött.
2017. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nem minden úgy van, ahogy a szakirodalom szerint lennie "kell". Az én gyerekem ugyanilyen. Kevesebb hely ellenére aktívabb, mint korábban bármikor.
2017. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!